Bir kızı üzdüğünüzü anlarsanız tepkiniz ne olur ?

bir kızı üzdüğünüzü anlarsanız tepkiniz ne olur diyelim ki bir şey dediniz kötü bişey değil ama kız bozuldu ve yüz ifadesinden anladınız, bak niye bozuldun ki alınmadın di mi derseniz hatanızı anlamış mısınızdır pişman olmuş musunuzdur ya da kıza karşı ne hissersiniz sevgiliniz değil ama varsayın ki beğendiğiniz bir kız?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya ben öyle kızüzülünce kendim üzülmüş gibi oluyorum üstüne düşerim söylesin diye onlarda bir şey yok derler ama üzülürüm eğer söylemesse benim yüzümden olduğunu düşünüp belki uzak kalınca mutlu olur diye bırakırım benim böyle tuhaf bir yapım var doğru yanlış tartışılır ama inan kızın iyiliği için benden uzak durmak iyi gelecek diye bir düşünce oluşuyor ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer ki şuçlu ise beni kızdırmışsa 5 dk gözüm hiç bişe görmez , 5 dk sonra çok üzülürüm ama ona belli edemem . Eğer suçlu değilse ve ben onu kırmışsam napıp edip gönlünü almaya çalışırım , bunları arkadaşım da olsa yaparım yaptım .

0|0
    0|0
  • Valla özür dlerim pişmanim üzdümmü seni demek aptallık , Kendini daha fazla geriye çekiyor böyle davrandıgını görünce hiç konuşmuyor , Ama hiç bişe yapmaz zamana bırakırsan unutuveriyo kendide konuşuyo ben bunu gördüm Ders oldu.

0|0
    0|0
  • ya valla gereksiz bir kaprisse ben olsam kızarım ama kırdıysam gönlünüde alırım

0|0
    0|0
  • bi şekilde gönlünü alırım öperim severim zor değil be

0|0
    0|0
  • umurumda bil olmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...