Fenerbahçe ve beşiktaşın ceza almasını istiyormusunuz?

Uefa disiplin kurulu bugün açıklıyacakmış kararını olaya milli dava olarakmı bakmalı yani bu işin içinden kirli yöneticileri çıkarıp kulüplerimizi ve milli takımı kurtararak mı devam etmeli ya da kulüplerde ceza çeksin kamu vicdanı rahatlasın trabzon sporda hakkını alsın diyemi düşünüyorsunuz.

Benim fikrim kamu vicdanı rahatlaması yönünde eğer bir suç varsa cezası olmalı.. bir sene lig çekilmez olur ama türk futbolu kurtulur.

• Sadece yöneticiler men edilmeli
    40% (2)60% (3)50% (5)Oy Ver
  • Kulüpler düşürülmeli ve yöneticiler ceza almalı
    60% (3)40% (2)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

0|0
    0|1
  • beşiktaşın istemiyorum ama fener alsın.

0|0
    0|0
  • Şikeciler kimse ceza almalı.

0|0
    0|0
  • ceza almalarını istemem

0|0
    0|0
  • trabzon ve galatasaray dışındakiler almamalı

0|0
    0|0
    • Trabzon ve galatasaray soruşturma kapsamında adları geçmiyor.Trabzon spor aklandı zaten.emaneti almak için bekliyor.

• açık mı

• açıkmış..

• Fener ceza almalı evet..

0|0
    0|0
  • suçlu olanlar ceza almalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ceza varsa sadece bu 2 takıma değil daha önce şike yapanlara da gelmeli

0|0
    0|0
    • Evet şike her zaman vardı bir nevi haklısınız ama. takip ozaman yapıldı o dönemde bu kulüpler takıldı takibe..

• geçmiş temizlenecekse bir dalga daha açılmalı.yoksa pis futbolumuza yeni şikeler eklenir

• trafik cezası gelebilir nyonda arabayı park yapılmaz yere bırakmışlar

1|0
    0|0
    • Boncukum tam istediğim gibi bir öğrenci oldu :D

• enee yeni gördüm daha yorumları :)

yooo onu kendi irademle cevaplamıştım :)

• gercekten yaptılar ise alsınlar neden milli takım ve o kadar yatırım yapan takımların ne suçu var hile ile biryerlere gelmişler bunun suçunuda çeksinler

0|0
    0|0
  • Benim düşünce disiplin çoktan cezayı verdi men yedi fb ve yöneticilerde sınırsız mahrumiyet

diye düşünüyorum.

uefa disiplinine giden şike vs tüm suçlar onaylanıyor ne kadar savunma verirsen ver

0|1
    0|0
    • Zaten başbakan durdurmasa çoktan bu karar çıkmıştı.çok saçma bir şekilde çevirdiler.2 yıldır türk futbolu zevksiz.tuttuğum takım şampiyon olduğu halde

• bence şike olayı gayet iyi oldu, helal olsun o savcıya, kimin ne olduğu ortaya çıktı.eskiden gs maçlarına pek bakmazdım.fb nin bjk ın aldığı maçları görünce.şimdi izliyorum destekliyorum isterse küme düşsün ama içim rahat

• oyun oynuyolar suç muç ortada yok.

0|0
    0|0
  • şikebahçe ceza alsın istedm oldu :D

0|0
    0|0
    • Kamu vicdanı .. ts kupayı alınaca rahatlayacak esasen

• yoo kamunun canı cehenneme benim açımdan Ben bir gs taraftarıyım ve biz bu durumda olsak fb hiç acımazdı onlar Türk futbolu diye bile düşünmezdi aklansak bile şike damgası yerdik çok şükür ki öyle bir takım değiliz asil renklere şerefli çalışanlara sahibiz Biz Galatasaray ımızı seviyoruz <3 Vicdnla falan ilgili değil benim düşüncem keşke para oyuncu ligden men de alsalardı mümkünse az bile olmuş :) bize her mayıs onları hatırlatır her temmuz da pisliklerini hatırlatsın böyle Allah ın sopası var işte :D

• aynen öyle kardeişm :)

• Sadece yöneticiler men edilmeli

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...