Bugün doğum günüm ama kimse kutlamadı :(

Merhaba değerli site arkadaşlarım bugün 19 yaşıma basıyorum ailem dahil çevremdeki kimse bir mesaj vs gibi şeyler yazmadı moralim çok bozuluyor. Kimse beni sevmiyorsa yaşamanın ne anlamı var ?.

Sizce bana bir süprizleri olabilirmi yoksa bu acı bir gerçekmi :(( , gerçekten kimsesizim cep telefonum elimde belki bir mesaj atan olur diye bekliyorum , ve ağlıyorum.

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ad günün mübarek olsun :D

0|0
    0|0
  • akıllarından çıkmıştır herkesin işi gücü var, kutlarlar elbet üzülme kenks.

0|0
    0|0
  • Unutmamışlardır merak etme, ayrıca unutmaları seni sevmedikleri anlamına gelmez. Hem seni sevenler sadece ailen mi? Belki de bilmediğin kimler vardır doğum gününü bilmeden seni seven? :)

İyi ki doğdun, nice mutlu yıllar diliyorum...

0|0
    0|0
    • Ah ah teşekkürler kardeşim yorumun için gerçekten , yalnız kız arkadaşım vs gibi tanıdıklarım yok şuan , hiç de olmadı kim bilecek benim doğumgünümü allah aşkına :)

• Doğum günün kutlu olsun, nice yıllara :) Allah uzun ömür versiin.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ablacım sana ve sevdiklerinede inşallah muck çok teşekkür ederim :)=

• Doğum günün kutlu olsun öyleyse :)

0|0
    0|0
  • İyiki dooooğduuuun ninares nice yılllara :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim , bu arada çikolotam olurmusun pasta niyetine ehehe :)))=

• Mutlu yıllar sana, Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar , mutlu yıllar, İyiki doğdun Ninares.

0|0
    0|0
  • doüum günleri vs o kadar özel günler değil bence. her sene var nasılsa boşver

0|0
    1|0
  • nice mutlu yıllar :D

0|0
    0|0
  • mutlu yıllarrrr iyiki doğdunn :D

0|0
    0|0
  • nice yıllara.

benim doğum günümü kimse bilmiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• belki süprize party düzenliyorlardır

0|0
    0|0
  • Doğum günün hayırlı olsun kardeşim.

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlu olsun kardeşim nice mutlu senelere herşey gönlünce olsun seviliyosun :D

0|0
    0|0
  • niye benim 20 yıldır kutlanmıyor :) boşver ben kutlıyım mutlu sağlıklı nıce yıllara

0|0
    0|0
    • Ah ah hayat zamanla kötüleşiyor abi :)

• boşver her kötü görünen birşeyde iyilik oluyor sende kutlamıcan zamanla öyle olcak :) hediye almak zorundaolmıcan daha vs vs.

• Doğum günü kutlu olsun kardeşim nice mutlu senelere herşey gönlünce olsun seviliyosun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...