Sınırsız sadakat talebi abartılı ve biraz zalimce değil mi?

milyarlarca insan, milyarca güzel, farklı insan. kiminin saçı, kiminin gözü , kiminin gülüşü... o kadar güzel ki insan oğlu.. güzelliği geçtim kiminin hoş sohbeti, içe ferahlık veren gülüşü, huzur veren bakışları...

Erkek / kadın farketmez partnerden sozsuza kadar onunla kalmasını ve sadık kalmasını beklemek biraz sınırları aşan bir istek değil mi?

Hepimiz insanız birbirimizi kandırmayalım, tüketmek üzerine yaratılmışız birde. birbirimizi tüketiyoruz.

kanaatimde Aşkın kendisidir sonsuz olan, aşık olunan değişir.

Güncellemeler:
kastım kesinlikle sex ya da aldatmak değil!
arkadaşlar ilişki yaşim aman gördüğüme atlim mantığından bahsetmiyorum.. elimizde olmadan malesef ki engelleyemeden karşı cinse bir duygu büyüyor içimizde.. söküp atamıyoruz..

burada elbette ilk öncelik o duyguyla mücadele etmektir. ama eğer kişiye acı veriyorsa yapacak bir şey yok.. gider abi

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılmak işte bu yeni arayışlara girmek .. : /

Nan onu bunu bilmem sadık kalcak ağzını burnunu kırdırmasın bana...

1|2
    0|0
    • :D:D:D orası öyle tabi ablacım.. felsefe yapıyoruz burda.. sıkışında ben buradan bile kıvırırım sen merak etme :D

ben orada aslında şunu demek istedim diye bir başladım mıııııı

• :D Öğrendim bizzat beni de bıraktın balım..

• huylu huyundan vazgeçmez ki :(

Erkekler Ne Diyor 8

• Dersine İyi Çalışmışsın.

0|0
    0|0
  • dünya üzerinden milyarlarca yakışıklı 3-4 üne ver sonra ortalık malı olur çıkarsın cocugun olmaz ailen olmaz sadakat göstereceğin bir eşin bile olmaz gün gelir yaşlanırsın o seviştiklerin senin yanında olmaz g.t gibi kalırsın

0|0
    0|0
    • sadık kalınanlar karısının dizinin dibinde çünkü dibi? kaldıki kastım AŞK nasıl bir mantığın var ki senin illa sex mi dedik!

• Aşk ömürlük olamaz.. kullanıcısı insan!

• ask ömürlüktür. benim ömürm 40 sene ise benle beraber onun ömrüde okadardır anlamında kullanılan sözcüklerdir. aşk sonsuzdur demedim

• çok haklısın beybi

0|0
    0|0
  • haklısın ama 8 yıl oldu aldatmadım nedendir bilinmez belkide öyle bir sıcak bakışa birdaha rastlamadım he ne dersin :)

0|0
    0|0
  • Evet ama karşılığında sunulan şey onu tolere eder merak etme :D

0|0
    0|0
  • yoo değil.gncelleme de yapma

1|0
    0|0
  • sutten cıkmıs akkasık olmak kolaydır da

önemli olan cıktıgın sutu ak bırakmaktır

0|0
    0|0
  • şimdi ne desem yalan olur :D

bazı sorulara ciddi cevap vermemek lazım, soruya diil sorana bakacan..

0|0
    0|0
    • ne alakası var şimdi? gizli sorsam ne cevap verirdin

• milyarlarca insandan söz atmiyoruz aslına. bir çok farklı elemelerden geçirdikten sonra daha sınırlı bir insan grubu arasında bu seçimleri yapıyoruz..

evet,gerçekten de felsefene, mantalitene ve yaşam tarzına uygun insanlar varolduğu sürece, tüketim ve sadakat arasında bir tercih yapılabilir. insan EN AZ bir şeye inanmak zorunda hayatında ve ona göe yaşmalı. aa bakıyosn ki, herkes, işin ne geliyosa, nası kaçabiliyosa onun arkasına sığınıyo

• genel olarak, birbirinize sadakat de vaadetseniz, üketim de, ezici bir çoğunluğun iki yüzlü olduğunu düşünürsen, kimin renginin ne olduğunu anlamak zor..

Kızlar Ne Diyor 4

• ilişki yaşarken de insan birilerine beğeni -hoşlantı duyabilir.moda mod her zaman aynı hisleri taşımayabiliriz.fakat, önemli bir olay varsa ki Allah bize akıl vermiş.düşünüp tartmak ,sorgulamak gibi kavramları nakşetmiş.bir takım kıyasları göz önüne alabilmeyi sunmuş.tüm bunları ele bakınca ortada aldatmak olgusu olamaz.diğer türlü burada gördüğümüz iğrençliklerin hepsine şahit oluruz.

0|0
    0|0
    • düşüncelerimde samimiyim.. ama aldatmak iğrenç ve kabul edilemez birşey benim içinde

• Aşk felsefesi işte :) bana sorarsan aynı zmanda kendi içinde dahi yaşasan 3. bir kişiye duygu beslemen bile aldatmak ki bence en fenası!

Felsefe mantık arama bence

• benimde aklımda başlar aklımda biter olay, dediğini anladım.ama ne kadar duygusal olursam olayım illa bir mantık arıyorum:)

• senin gerçek düşüncelerin olduğundan şüpheliyim.

0|0
    0|0
    • anladım.sen olayın tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan çıkar kısmındasın.

• :) ben olayın hepimiz insanız mucize bekleme kısmındayım :)

• ben katilmiyorum.ask bir kere olur bir erkegin olursun oda sana asik sa tadindan yenmez.dogru kusiyi bulduysan erkegini mutlu edersen zaten gozu disariya kaymaz.aldatiyorsa sevmiyor yeterli bulmuyordur seni.

0|0
    0|0
    • senin söylediğin mantıkla o zaman hiç sevmemiş? test edip yeterliliğini sevmesi lazım..

• aldatan erkek sevmiyor dur aa seviyordur insan olarak o ayri.ama aşık degildir.asik olan baska birini arzulamaz.baskasinla yapar ken sen aklina gelmiyorsun sonucta

• Aşık olan herkezle yapamaz doğru ama ben bir kişinin aynı anda hadi belki aşk değil ama aynı yoğunlukta duygular hissedeceğini düşünüyorum.

• Aldatan insan zayıf karakterlidir. Kişiliği yerine oturmamıştır tam olarak. Çok pis birşey oçları yapar bunu ancak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...