Aranızda günlük tutanınız var mı?

Neyi ne kadar yazabiliyorsunuz? Günün birinde birilerinin eline geçebileceği kaygısıyla çok özel şeylerinizi kaleme almaktan kaçınıyor musunuz? Ben 14 yaşımdan beri bir şeyler karalıyorum. Çocukluk döneminde farkedemediğim bu hususlara şimdi dikkat ediyorum. Biraz edebiyatla da ilgili olduğum için daha bir farklı dil kullanıyorum.

Güncellemeler:
Yorumlarını paylaşan herkese teşekkürler.. EN İYİ CEVAP seçmem gerekiyor mu illa ki? Bence hepsi en iyi cevaba değer...

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yazmıyorum. Aslında yazamıyorum.

0|1
    0|0
    • Yazamıyorum demeyin. Buralara yazdığınız gibi üç beş cümle bir yere önemli şeyleri geleceğe kayıt düşebilirsiniz.

• Belki başlarım bu günlerde :)

Kızlar Ne Diyor 14

• ben eskiden yazardim sonra biraktim... ama simdi ozaman yazdiklarimi okuyunca nebicim seylere üzülmüs, nekadar büyütmüsüm herseyi diye gülüyorum :)) galiba yine baslicam 10 sene sonra okumasi cok zevkli oluyor :)

0|1
    0|0
    • :) ileride bakıp okuduğun zaman, geçmişteki yaşadığın olaylardan izyade o zamanki hislerinin ne olduğunu görmek açısından iyi. bazen hüzünlü bazen coşkulu olduğun anların kaydı. :)

• Tutuyodum bir ara sıkıntı bastı :\

0|1
    0|0
  • hiç tutmadım

0|1
    0|0
  • Her gün olmasa da ara ara yazıyorum.

0|1
    0|1
  • tutardım da bıraktım ya hergün yaz hergün yaz

0|1
    0|0
    • her gün yazmak zorunda değilsin. :)

• hergün hayatımda birşey olduğu için hergün yazmak zorunda kaldm bıraktm bende:)

• ne güzel işte dolu dolu bir hayatın varmış. ara ara yazarsın gibime geliyor. :)

• psikolojık sorunlarım var ve bir arkadaşım bana icindekileri bir yere yaz demişti henüz başlamadım ama en kısa zamanda bende tutmaya başlıcam

0|1
    0|0
    • yaz tabi. ama kendini kaptırıp çok özel şeylerini döktürme. :)

• Yakıp kül ettiğinde de o küller savrulur yine birilerinin eline geçer. :)

• off tamam sen haklısın :D

• her gün ne yazıyosun valla denedim ama 4 gün dayanabildim sıkıcı geldi.

0|1
    0|0
    • yok ben de her gün değil. önem arzeden şeyleri.

• Sevmiyorum ya nedense

0|1
    0|0
  • bir türlü tutamadığım şey.

0|1
    0|0
  • evet tutuyorum ve günlüğüm benim sesimle açılıyor

0|1
    0|0
  • Her gün yazmıyorum. Estikçe önemli şeyler oldukça yazıyorum.

0|1
    0|0
    • Güzel bir alışkanlık bence. :)

• çocukluğumdan beri sayısız kez denedim ama hiç doğru düzgün bir günlüğüm olmadı :/ en fazla 5 gün.

0|1
    0|0
  • yazıyorum her günü 1buçuk 2 sayfa ile anlatabilecek kadar cümle kurabiliyorum.

0|1
    0|0
  • sevgilime 3 ay boyunca her gün gece sabah öğle akşam heran yazdım ve doğum gününde verdiğim hediyelerden biriydi çok beğnmişti ama uğraştığım için kızmıştı kendimi yordum onunla meşgül ettim ders çalışmadım falan die :D

0|0
    0|0
    • hediyeye kızan bir sevgilin var demek... :) sen doğrusunu yapmışsın. tebrik ederim...

• hmmm.. ben kızmam.

• o bana hediye almayı sever ve "beni mutlu etmek istiyosan kendini mutlu et kendine hediye al ben zaten daha mutlu olurum" der yani kızmak derken kızıyo ama mutlu oluyo özellikle böle ufak tefek şeler aldığımda ya da yaptığımda ama beni sinir eder hep :D

Erkekler Ne Diyor 5

• günlük tutuyorum ama bir şey yazmıyorum

0|1
    0|0
  • bi kaç kez denedim olmadı olduramadım

0|1
    0|0
  • Yok hiç tutmadım.

0|1
    0|0
    • bir dene dostum. edebi bir dil kullanman gerekmez.

• 2 sene evel tutuyordum da 1 seneye yakındır bıraktım

0|1
    0|0
    • içinden geldiğince yazarsın yine.

• Bazen 3-5 cumle yaziyorum. Bazen sayfalarca yaziyorum. 2009'dan beri...

0|1
    0|0
    • Evet. Aslında günlük derken hemen her gün yazmak da olmuyor tabi. üç beş cümle de olsa not düşmek iyidir.

Yükleniyor...