ESKİ SEVGİLİNİZE DÜĞÜN DAVETİYESİ GÖNDERİR MİSİNİZ??

Eski sevgilinizle aynı işyerinde çalışıyosunuz ...tam evlenicektiniz bazı sebeplerden dolayı ayrıldınız...siz belli bir süre sonra başka biriyle nişanlandınız...nişanlanmanıza rağmen o sürekli işi bahane ederek sizin yanınıza geliosa..düğününüz olduğunda ona da davetiye gönderirmisiniz? ayrıca bu kişi sizin arkadaş gurubunuzdan..

Güncellemeler:
bakın biz eskiden arkadaştık aynı arkadaş gurubu içerisindeyiz...sevgili olduğumuzu kimse duymadı..

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• senin vicdanına kalmış birşey...onca şeyi birlikte yaşadığın birisinin seni gelinlikle kendi kadını olarak hayal etti..ve sen onu beyazlar içinde başkasının kadını olacağın gece gülüp eğleneceğin gece eski sevgilini çağırman bence benim kanaatim mantığım almıyor..!

0|0
    0|0
    • ama onun yüzünden ayrıldık..aşkımızı gizli yaşadık arkadaş çevremize duyurmadık..tam evlenicektik ,o beni değiştirmek istedi kendine göre gelinlik seçmiş kapalı olmama rağmen mutlaka açık gelinlik giyeceğimi söyledi bende ayrıldım..aynı arkadaş gurubu içindeyiz kimse bunları bilmior

• yollamdım..arkadaşlar neden yollamadığımı merak ediyolar

• öyle gerekiyor demen sanırım yeterli bir açıkla olacaktır

Erkekler Ne Diyor 10

• ne gerek var

0|0
    0|0
  • oda davetiye gönderirsen sadece onu unutamadığın içindir yoksa düğünüme gelse ne gelmese ne zaten adam olsa benim düğünümde sıradan bir insan değil nikah masasında yanımda oturan olurdu

0|0
    0|0
    • arkadaş gurubumuz aynı herkese davtiye verdim..kimse bizim sevgili olduğumuzu bilmiyordu asıl şimdi anlaşılıcak

• o zaman ayrı bir şey diyemem ama ben ne olursa olsun o gün o insanı orda görmek istemem

• olmaz göndermezdim karşılıklı ankaranın bağlarınımı oynuyacaz

0|0
    0|0
  • Ben göndermezdim zmanında yaşanmış bitmiş ne gerek var en güzel gününde kurcalamaya

0|0
    0|0
  • asla gönderme düşünde rezalet cıkabilir

0|0
    0|0
  • ben göndermezdim gerek yok böyle basit bir davranışa bence

0|0
    0|0
  • düğünü duman etsin diyemi?

0|0
    0|0
  • Eskiyle işim olmaz hiçbir zaman yani hayır

0|0
    0|0
  • -----------------------edd :))

0|0
    0|0
  • Nayır yanlış anlaşılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet veririm valla dünyanın onun etrafında dönmediğini bir başkasıylada mutlu oldugumu görsün die veririm:)

0|0
    0|0
    • onu gördü zaten..iş yerinde nişanlandıktan sonra hergün bişi bahane ederek yanıma geliyodu..biz tam eşimle nikaha gidioduk eşim işyerime geldi tam oesnada oda geldi karşılaştılar tabi eşimin bundan haberi yok ama o yıkıldı

• kapıyı yüzüne çarpmıştım en son yine geldi

• en güzelini yapmışsın adam olaydıda zamanında yanında olaydı

• evet. 1 küçük altın kaç para haberin var mı

0|0
    0|0
  • arkadaş grubundan olduğu için hiç düşünmez gönderirim. yoksa aklımın ucundan bile geçmezdi.

0|0
    0|0
  • Sorun eski olmasında değil sorun konuşup konuşmadığımda.

0|0
    0|0
  • he sora içip içip alsın mikrafonu neden güzel olmuşun beyazlar içinde sen fealn gereksiz ahahahha :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum şuanda kararsız kaldım. Eğer hala arkadassam (eski sevgili ile arkadas kalmayı tercih etmem) onada davetiye yollayabilirim ama tabi müstakbel eşim bunu pek iyi karşılamazdı sanırım. O yüzden büyük bi' ihtimal davetiye göndermem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...