Kapat

Sizce dün sowun ilk yarıdaki pozisyonu penaltımıydı?

hani şu iki kişi arasında kalıp alttan üsten darbe yediği pozisyon

• evet penaltı
    43%(3)35%(8)Oy Ver31%(5)
  • hayır değil
    14%(1)39%(9)Oy Ver50%(8)
  • izlemedim bilmiyorum
    43%(3)26%(6)Oy Ver19%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tabiki değildi. Penaltı olması için Sowun üzerinde siyah beyaz forma olması lazımdı.

0|3
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Sow'un poziziyonunda pek eleştiri getiremem çünkü bende ilk izlediğimde ayaklara odaklandım temiz gibi duruyordu ama üstten midehale var yani verilede bilirdi ama Alper'in poziziyonu bana göre net penaltı es geçmiş hakem.

0|1
    0|0
    • alperde bana pek penaltı gibi gelmedi sow net penaltı gibi

• sowun golü sowun ve alperin verilmeyen penaltıları bunları zaten biliyosun alper ilk yarıda son dakika ortadan kontraya çıkıyor arkadan düşürüp indiriyor faul bile vermiyor lensin ayağına basıyor sarı vermiyor antalyalı adam kale çizgisinde son adam olarak ofsayt veriyor antalyalı hasanın üstüne çıkıyor düşüyor hasan sarı görüyor eto yavaş çıkıyor hakem uyarıyor hala yavaş çıkıp oyalanmaya devam ediyor hakem satı vermiyor bunların hangisini gördünsen gördüklerin varsa neler dersin bunlara dün ve bugün resmen çılıdırıyorum son yılların en kötü yönetimi

• DOstum hepsini göremedim tabi ama bu sene ligde gerçekten enteresan işler oluyor bir takım çok kollanıyor isim vermim anlarsın zaten diğerleri nane şekeri gibi bizede oluyor inan buna ama Bursa maçınd agalip geldik ama hakem neler yaptı yani bende şaşıyorum bu işe Türkiye'nin 2 devine neler yapıyolar anlamak zor. Sen hakemsin ver gerisine karışma fb yine puan kaybetsin ama hakem konuşulmasın yani artık soğutyolar insanı.

• Fenerliyim ama izlemedim.

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun artık. "Önümüzdeki maçlara bakacağız. "Klişesi ile geçmeliyiz.

0|1
    0|0
    • yaşadığım sinir ne olacak peki takım önüne bakarken

• ersun hesabı diyorsun yani

• Emenike Sowun ve Aatıfı ver Türk hocalardan birine Ersun Yanal gibisinden şampiyon çok rahat eder ama Advocaat kadar Avrupa da ileri gidemez herhalde ama Aykut Kocaman gitmişti. Advocaatta gider.

• evet bence penaltıydı

0|1
    0|0
  • Penaltiydi adam direkt sowun ustune atliyo cunku

0|1
    0|0
  • Varsa yoksa hakem Fener top mu oynadı diyemiyorsun da, hakem e bahane buluyorsun. Evet Cüneyt'in Antalyaya çalmadığı penaltılar aklına takıldı bence

0|2
    0|0
    • top oynayan takım söylesene bana ne yani oynamıyoruz diye hak aramayalımmı ya da söylemeyelimmi

• http://i.hizliresim.com/bkDWb8.jpg
    Hayır Peki sence buna kart verilmesi gerekmiyormuydu

0|2
    0|0
    • evet bu kart zaten antalyanın tek alehine olan şey bu sowun golü sowun ve alperin verilmeyen penaltıları alper ilk yarıda son dakika ortadan kontraya çıkıyor arkadan düşürüp indiriyor faul bile vermiyor lensin ayağına basıyor sarı vermiyor antalyalı adam kale çizgisinde son adam olarak ofsayt veriyor antalyalı hasanın üstüne çıkıyor düşüyor hasan sarı görüyor eto yavaş çıkıyor hakem uyarıyor hala yavaş çıkıp oyalanmaya devam ediyor hakem satı vermiyor peki sen bunlara ne diyorsun

• Diego sowdan daha avantajlı olduğu için penaltı olmaz

Yükleniyor...