Evet işte bu benim aradığım kişi dediğiniz hiçkimseyle yapamadınız değl mi sizde ??

Ne kadar lanet bir durumdur kiii, Her açıdan kenedenze yakıştırdığınız kşilerle aranıza hepp saçma sapan sorunlar girmiştir. Sizce bu üzerimizde oynanan bir oyunmu. Bazen düşünüyorumda acaba bizler Bizdenn kat kat yüksek teknoloji ve bilgiye sahip yaratıkların yarattığı bir topluluk muyuz ? :S

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• olur mu olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sorunun ilk yarısı için;aradığımı buldum dediğim bir kişi oldu onunla asla ayrılmazdık buna eminim ama kader merhamet nedir bilmiyor işte.

Sorunun ikinci yarısına gelince;hüzünlü aşk hayatlarımızı da mı uzaylılara bağlıyoruz,yazzzıkk bize be.

0|0
    0|0
    • Uzaylı demedik te neyse saol cevabın için :) Kader diye isimlendiriyoruz sadece :\

• Evet kader tartışır ayrılırsın senden olur ama hayat bitti mi bu sadece kader olabilir bence.

• olayın boyutunun o kadar derin ve garip olduğunu sanmıyorum ama istediğimiz kişilerle yolunda gitmeme olayına kesinlikle katılıyorum istemediğin kişilerin seni mutlu etme kapasitesi daha yüksektir hayatımda sadece o olsun dediğin kişilerinse hayatının içine etmesi daha yüksek bir ihtimaldir :)

0|0
    0|0
  • hayır tabiki değiliz :D sadece kader bu sevdiğini kaybetme korkusu yaşarsın ve kaybedersin

0|1
    0|0
  • sorun çıkarmakda üzerime yoktur itinayla sorun çıkarılır!

0|0
    0|0
  • Bu hayatta Kaybetme Korkusundan yaşarsan her zamn kaybedersın. Azimli Ol vaz geçme Olmayacak Hiiiç Birşey Yok. Olacak de yapacam de Bu gune kadar yaparım dedıgım ve yapamadıgım Hiç Birşey Yoktur Canın istesın her türlü YaprsIN :)) Bu durumla Karşılaştım Onuda kendıme benzettım oldu Yanı Yaptık Olacak :D :D ( En iii cevap bence :P :)

0|0
    0|0
  • kimseye aradığım kişi demedim

0|1
    0|0
  • olurmu olur inşallah

0|1
    0|0
  • bisey anladiysam arap olum :D

0|1
    0|0
  • Hadi beşledim kaçtım.

0|1
    0|0
  • sınanıyoruz işte öyle böyle..

0|0
    0|0
    • Taaa ergenlik yıllarımda bir söz paylaşırdım msnimde " Hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım " :D

• soru baya düşünndrüyorr, cevapsız yaa :SS

0|0
    0|0
  • hayat işte neyi doğru

0|0
    0|0
  • uzaylılara bağlamasaydın olayı tespit süperdi:)

0|0
    0|0
  • Çok seviyorumdur bu tamam da...

-Çatacak yer arıyorum işte bazen :(

0|0
    0|0
    • Hep böyle olur zatenn.. dur dersin napıosun .. o olmasada olur. Bi kuvvet ittirir paso sorun yarat diyeee... lanet gelsin ya başka biy değil

• Aynen öyle işte

Heran bitecekmiş gibi sallantda hep :/

• mustafa topaloğlu bir ben iki sen üç diğerleri dört beş altı ...

0|0
    0|0
  • kader ah kader...bilmediğimiz bir şeyler mi var acaba? dedirtiyor.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle oluru varsa kaçıyolar :D

0|0
    0|0
  • Konuyu nasıl uzaylılara bağladın takdire şayan yani :):)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bi aşk Allah'ını şaşırtmış, ateiste dönmüşsün...

1|0
    0|0
  • Konuyu yaratiklara getirmen ayakta alkislanir bicimde :)

0|1
    0|0
  • konuyu yaratıklara nasıl bağladın şaşırdım doğrusu

0|0
    0|0
  • Ruh ikizim dediğim insan beni aldattı kardeşim olmuyor bazen işte :/

0|0
    0|0
  • Cunku herkes kendinden daha ustun birini istiyor kendine yakistiriyor. Sacma sapan dedigin sorunlarda daha iyisini bulabilecegi icin sadece bahane

0|0
    0|0
  • Hikayesi olmayan asklari sevmiyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...