Ne düşünürdünüz ?????

karsı cinsten tanıdıgınız ama aslında pek muhabbetiniz olmayan normalde yerinde duramayan eglenceli biri olan kisiyi hıckıra hıckıra aglarken gördünüz yanına gidip neyi oldugunu ögrenmeye ona destek olmaya calıstınız oda size kendini cok kötü hissettiginizi baya sıkıntıları oldugundan bahsetti bütün bunları anlatırken yine aglıyor tabi acık acık konusmadı diyelim bu durumda ne düşünürdünüz ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• anlamaya çalışırım onu. derdini anlatabilmesi için güven verirdim ona. yardımcı olacağımı bilsin isterdim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Elimden gelen bir şey varsa yardım etmeye çalışırım ve çok özel değilse biraz daha ayrıntıya girmesini o zaman daha iyi yardımcı olabileceğimi söylerim.

0|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem ama kadınlar ağladı ve yanliz oldugu zamanlarda cok savunmasız dirlar o an düzgün konuşup teselli edersen direk aşık olabilirler. Eger boyle biri varsa demekki cok yanlız dir o yüzden arkadas gibi davranırm çünkü yanlızlik nedir bilirim ;)

0|0
    0|0
  • başıma geldi hep güler yüzlü bir kızdı bir gün sevgilisinden ayrıldığı söyledi bende çocuğa sövdüm durdum sonra oda sövdü filan :D sonra bir şaka patlattım güldü saol dedi bitti :D

0|0
    0|0
  • Bir aşk başlar mı sanıyorsun? :)

0|0
    0|0
  • kesin sevgilisi ağlattı diyorum ben

0|0
    0|0
  • senin duygusallığını biliyormuydu ? dikkat et çayıan kolana gazozuna şaka değil.. fazla sokulma yanına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu da geçer deyip teselli edeceksin, ne yapacaksın başka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...