Bugün orada da salı mı?

Hava çok sıcak di mi? Sizin orda kaç derece? Burda 30-40 arası birşey sanırım.

Soruları haftalık güncelleme hakkı da ne kadan saçma bişey. Yeni güncelleme hakkı açmak istedim bir yönden. Hakları illa kendimiz mi sökerek almalıyız? Bazı şeyler doğal hakkımız olmalı.

Dun giydiğim ayakkabı çok fena vurdu ayağıma,bilenler bilir benim ayakları,biri anyalı biri Konyalı gibidir. Sol baş parmağım mosmor,tırnağım atacak kesinlikle.

O kadar çok içmişim ki yoksa o düğün çekilmezdi,güzel dağıttım yani. Sabah uyandığımda da yabancı bir evdeydim. O değil de o kafayla gece hiç uyanamadığım ve tuvalete gidemediğim için ne geldiyse yatağa bırakmışım. Rezillik bedava. Allahtan ekvator sıcaklarındayız,sabaha kadar bile kurumuştu yatak. İyi ki evde kimse yoktu.

Ben aslında çok tatlıyım,iyi biriyim lan. Sevin beni.

Eee sizin dününüz güzel miydi? Bugün kahvaltıda ne yediniz? Akşam kimle sevişeceksiniz?

Sizce de hayat çok garip ve kısa değil mi?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Günlerin canı cehenneme ne olduğunu bilmiyorum 3-4 gündür dağıttım..

burasıda sıcak filan değil her yer klima üşüyorum..

ışın kılıcın varsa seni svebilirim hatta sit lordun bile olurum ama portakal suyunu sevmek zorundasın ..

dün leş bugün leş yarında leş olduktan sonra Emir mode on deyip insan formunda dönmeyi düşünüyorum hacı dedelere döndüm lan sakal bana yakışmıyormuş :(

demin kahve altı yaptım şimdide kahveyi yapıcam ve kahve dişleri sarartır oılsun bir kereden birşey olmaz..

Hayat bir tosttur ye ye ossur dedim ve bütün seviyesizleşmelerimle birlikte gidiyorum bye ..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Monoton sıradan. gece 12 de bir arkadaşımla çay içtik Doğum günümü ilk o kutlamış oldu şuan oturuyorum denize gideceğim akşam erken yatarım heralde

0|0
    0|0
  • sen bir limon soda iç gel hadi bakim :D

0|0
    0|1
  • Nerden bilek senin toynaklı ayakları la hem işe hem üstünü ört gol olsan sevinilmez ya la.akşam pudingle sevişmeyi planladım

0|0
    0|0
  • Diğer günlerden farkı yoktu.Gece aşağı indim sokağın karşısındaki bakkala gittim ve her zamanki gibi kafamız güzel sonra konuşmalar deken kafam açıldı. :/ Bi dilim peynir.Ne yazık ki akşam yine forever alone :/

0|0
    0|0
  • Bugün günlerden çarşambanın arafesi iyi miyim iyi diyelim iyi olsun ve hayat çok garip hak veriyorum.

0|0
    0|1
  • Güncellemeler için geldim onlar daha eğlenceli oluyor .P

0|0
    0|0
  • Bu neyin kafası banada söyle lütfen.

0|0
    0|1
  • hayat çok zor ve hızlı. bugün burada gün yok

0|0
    0|1
  • 34 derece diyor ama * gibi yapış yapış nemli bir hava var.

güncelleme için düzenleme yapıldıysa yönetimin en başarılı icraatı olmuş.

sen çok tatlısın seviliyorsun.

dün dayı kızının erkek arkadaşı ile tanıştım adam tam bir piç kızı üzecek ama mal kuzen farklı düşlere dalmış.

sabah elmalı kurabiye yedim. akşam ev boş değil bişey yapamam. bu ay çokpara kaçtı zira ev boş olsada yapamam.

yeğenimi çok seviyorum çok özlüyorum. öylesine yavşak bir dedeye sahip olsa bile seviyorum

0|0
    1|1
    • O yeğenin mi? Sen de tatlısın <3

• doğru olduğunu biliyorum. abla dicem zaten de benim yaşım da pek ufak sayılmaz. kızın moralini bozmayayım şimdi dedim. 28 tehlikeli sınır yaş.

savunduğun içinde sağol eksik olma. tatlısın tatlı kal.

• Eyvallah :) sen de öylesin. Sevgilin de çok cici. İyi geceler.

• başım agrıyor

pilav çok yağlıysa bence hiç çekilmez ne o mersinde yağ yanında pilav veriyorlar gibi

nolcak yani sanatçı dediğin insan da senin benim gibi toplumun içinden gelme

bu yüzden sana tamamen katılıyom panpa ne yazdıysan doğru

0|0
    0|0
    • Yakıştı diyollaa zaten. Seninkini diyosan en ii bu model gidiyo sana.

Mallığın dibindeyim,bütün gün uyuyasım var.

• beyin sulanması normal bu sıcakta:(

alkol kullanıyosan iç azcık ferahlarsın soğuk soğuk ayık kafadan iyidir.

bende napıyım şekerim saçları uzattım resimde gördüğün gibi parfüm felan sıktırttım diplerine:))

• hayat akpı giderken çizgiler cizer

bazen teget gecen bazen kesişen

hayat ugrasıp alıstıramaz seni kendine

ahh kalabalıklar işte seni benden saklar.

0|0
    2|1
    • Ben alışıyorum her şeye. Değişiklikleri sevmiyorum. Kontrol edebileceğim bir şey değil ne yazık ki. Üzülüyorum,belli etmemeye çalışıyorum ama çakıyorlar nasıl anlıyorlarsa...

• akrabalık varmı

• Martılar, vapurlar falan...

0|0
    1|0
  • bugun cumartesi kafan iyimi senin

0|0
    0|1
  • seğni seviyom ben ağbii

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Mutluluğa kapak açıyorum kolasız,sıcaklara da pandik attım klima olsa da serinlesek diyeceğim de elektriğe zaman yapmışlar biz de protesto için kapatıp açtık.Tencere de yemeğim yanıyor tıngırdatmaktan göbeğim çatladı ee sizler nasılsınız kuzey kutbundaki evinizi sular bastı mı penguenler de ne tatlıdır bu mevsim de falan filan.

O değil de bugün bekaret sorusu görmedim hayret ya da kimse şimdi ki gençler de rororo yazmadı havadan mı acaba diye soruşturuyorum yeni moda hava yanıyor..

Sıcaktan eridim buzdolabına koyuyum da soğusun akşama yeriz havalar da çok geç kararmaya başladı poff uzadıkça uzuyor önemli olan boyu değil işlevi falan filan..

0|0
    0|1
  • Bu kahvaltim buydu link

Hava yagmurlu rüzgarli 13 derece ise gidecegim calismaya uygun bir hava :) dünüm güzeldi bugün iyi yarinim daha güzel olur eminim ;)

0|0
    0|0
  • hayat kısa ve garip . kötü yola düşelim :(

3|2
    0|1
  • dün dündür bugün bugündür dolu dolu yaşarım gümbür gümbür

1|0
    0|1
  • elimde sigaram soruyu tek gozle okuyorum. tekrar dalıyorum sanırım

1|0
    0|1
  • En sinir olduğum gün...

0|0
    0|1
  • bence sen geceyi ya dayinlarda ya halanlarda gecirdin, trip atma, bir kadeh ictin diye hemen alkolik mi oldun :)

0|0
    0|0
  • sen şimdi ağlarsın da

1|0
    0|1
  • özür dilerim.

0|0
    0|0
    • kız yok büyütülecek birşey hakkatten. seninki de anlık bişeydir zaten gelmiş geçmiş. boşver.

• çok akıllı çok tatlı benim meleğim. kendine yakışanı yapmasını biliyor :)

• şu an yaşamıyoruz

0|0
    0|0
  • Kahvaltı yapmadım,cok fena grip oldum. Hayat kısa.

0|0
    0|1
  • Kafalar dumanlı bakıyorum :):)

0|0
    0|0
  • Bana diyorlar neden küfrediyorsun yani bu kadar zikik bir hayata şiir mi yazayım.

0|0
    0|2
Yükleniyor...