Sonunun olmayacağını bile bile aşkının peşinden gider misin?

Gidersen neden gidersin? Gitmezsen neden gitmezsin? Anlat... Ama kısa anlat...

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• yenilen pehlivan güreşe doymaz hacı ben her türlü giderim bile bile en azından bişey için uğraştım derim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskiden Yes Şimdi No

0|0
    0|0
  • ben bu konuya benzer bir durum başıma geldi kısa anlatayım diğer arkadşlar da yorum atarsa ssevinirim daha önce sevdiğim biri vardı hala seviyorum 2 kere ayrıldık şuan halapeşindeyim barışma aşamasındayım onu işten mi almadım sürprizler mi yapmadım hediyeler mi pazar günü full program yaprdım gezerdik ama nedense oda istediği halde bir türlü ilişkimiz yürümedi peki daha sizce ne yapmalıyım

0|0
    0|0
    • Fazla üstüne düşme derim. Bunlar kadir kıymet bilmez tipler fazla yorma kendini sen ne yaparsan yap o seni anlayamıycak.

• bencede haklısın ama işte kafadan bırak olum diyom kalp gördümüde roman havası gibi 9 8 atıyor

• Giderim gerçekten değerse sonun kadar yılmadan mücadelemi veririm

0|0
    0|0
  • giderim.aklımda kalmasından iyidir...

0|0
    0|0
  • artık gidecek halim yok

0|0
    0|0
  • gitmem aşk bana geLsinn Şakirr: :D

0|0
    0|0
  • emin ol sonu yoksa hiç çıkmam o yola ne kadar erken bırakırsan o kadar sağlam çıkarsın

0|0
    0|0
  • aşkın esprisi biraz da orda heralde

0|0
    0|0
  • Gitmem çünkü karşı tarafa ümit vermek istemem..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İki farklı düşünce çatışıyor bu konu da bende.

Birincisi sonunun olmayacağını nereden bilelim hayatta her gün bir şeyler değişiyor yeter ki severim her şey olur.

İkincisi olmayacak duaya amin denilmez.Olmayacaksa zorlamamak gerek..

0|0
    0|0
  • sonu neden yok ? gercekden sonu gecerlı bı sebepden dolayı yoksa kendımı frenlerım yanı ya da oluruna bırakırım olucagı varsa olur zaten..kasmaya gerek yok bukdr

0|0
    0|0
    • Peki sen birşey yapmaz isen karşı tarafta birşey yapmazsa nasıl olacak bu iş ? Ne kadar eminsin... Bence katılmıyorum.

• karsı tarafın artık bıse yapmadıgını gordugununde zaten cabaalamanın bı degerı olmadıgını anlarsın bı zaman sonra

• gittim gözüm ondan başkasını görmüyodu agzımın payını aldım birdahda bu yüzden gitmem :) netmi:)

0|0
    0|0
  • deliler gibi aşıksam giderim. çünkü onunla her yaşanmışlığın bir anlamı vardır.

1|0
    0|0
  • kolay kolay vaz gecmem

0|0
    0|0
  • Gitmem, kimse için boş vakit öldürecek zamanım yok binim kırçiçeem.

0|1
    0|0
  • bazen.. gidersin.

0|0
    0|0
  • Gitmiştim..

0|0
    0|0
  • çok çetrefilli bir yol.

0|0
    0|0
  • gitmem(yeterince kısa oldu mu?)

0|0
    0|0
  • daha once gıttım hala acısını cekıyorum o yuzden gıtmem artık tecrubelerıme dayanarak bırgun er ya da gec bıtıcek bılıyorsun ama hala devam edyorsun baglanıyorsun belkıde asık oluyorsun ama gunu geldımı o oyle guzel gııdıyor kı sen acılarla boguluyor unutman yıllar alıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...