Kapat

Koşu bandı kullanan var mı?

Koşu bandı zayıflatıyor mu tabi yanında diyetimi yapıcam ona göre alcam koşu bandı

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• dışarda koşmak daha faydalı. bir süreden sonra kullanmazsın boşa masraf yapma bence. onun yerine spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
    • Sağlık nedeniyle sürekli spor yapmam gerek para yetişmez

En İyi Kız Görüşü

• çok saçma hem yer kaplıyor evde hemde kilo vermek istiyosan evden dışarı adım atmak lazım, boşuna masraf.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Diyetini yaparken protein agirlikli beslen vucut yikima baslamasi bdirek karbonhidrattan yagdan kullansin spor saatinide iyi ayarla yag yakip forma girmek istiyorsan sabah uyandiginda veya aksam 8 10 arasi kosmak daha saglikli

0|0
    0|0
    • Özellikle sabah aç karnına kan şekeri sebebiyle

• @ozbayselcuk kortizol uyuyorken direk vucut yagdan kullaniyor bir hafta dene yararini gormessen yuzume tukur yogurt kahve ve limon suyuna yuklen spordan mumkunse 3 4 saat bisey yeme ben oyle yapiyordum cok yararini gordum

• kullanıyorum sürekli ve düzenli yaparsan sadece zayıflatmaz istediğin bel ve kalçayada sahip olabilirisn

0|0
    0|0
    • Sağlık açısından kilo almamam lazım o yüzden belim ince basenim var boyum kısa olduğu için geniş duruo basen

• Koşu bandı kış için ideal olur ama çok kış olmayan bir yerdeysen bence dışarıda yürüyüp koşman daha iyi olur. Eğer buna imkanın yoksa tabiki bant almalısın.

0|0
    0|0
  • Belirli tempoda belirli düzende koşarsan zayıflarsın. 10 dk koşup ta yeter dersen olmaz o iş bir 25-30 dk koş ara ara yürümelerle. 10 dk 100 kalori yakıyor günde sabah ve ikindi olmak üzere toplam 1.5 saat koşsan yeter bence

0|0
    0|0
    • Ben sabah akşam durmadan koşarım onda 2 /3 saat falan zayıflatıo mu onu öğrenmek istedim teşekkür ederim

• Ben yaz boyu spora gittim salonda 10 dk koşuyordum hareketler falan yapıyordum hiçbir işe yaramadı çünkü diyet yapmadım boğazı kısmadım.. Önce boğazı kısmak lazım :)

• Diyet yapıorum zaten o sayede biraz zayıfladım şimdi durdu kilo vermem

• ne gerek var yürüyüş yap yeter

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Zayıflattıgını dusunmuyorum her gun bınıyorum bı farklılık yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...