Takımınızın Transfer Politikasını nasıl buluyorsunuz ?

Takımınızın Transfer Politikasını nasıl buluyorsunuz ?

Şahsen ben ağızlarını burunlarını kırmak isiyorum bizimkilerin : / Nani iptal oldu gibi , Carlinhos ne olduğu belli değil ...Farfan 3 gün içinde açıklancak dendi bir gelişme yok .. Abi zaten abartılcak transfere gerek yok.. Yapın takviyeyi artık : /

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin ol renktaşım :)

Dediğin gibi bir ölü toprağı var takımımızda. "Kaliteli" bir sol bek/kanat bekliyoruz "hala". Bakalım.

Ben en çok medyanın transfer politikasını başarılı buluyorum. Messi, Ronaldo, Bale haricinde neredeyse tüm yıldızları transfer ettiler :) Seneye şampiyon onlar :)

Şaka bir yana. Bu transfer dönemlerinde özellikle yazılı basını pek takip etmemek lazım. Tiraj için her yol mübah.

Olsun, konuşuruz.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Adalı gelse şuan her sabah acaba hangi yıldız gelmiş diye uyanırdım

Fikret başkan ucuz ve dengeli transferler yapıyor,şimdilik memnun değilim ama ilerleyen günlerde piyasa ısınır

1|0
    0|1
  • Nani'yi zaten Ünal Aysal istemedi ki zaten gerek yok bence Sağ kanat eksiğimiz yok.

Farfan'a gelince gayet başarılı bir topçu gelmesini isterim gayet de abartılacak bir takviye.O gelirsa Amrabat kiralanacak Amrabat da çok iyi topçu ama çok bencil az pas atsa 10 numara futbolcu olacak ama çok şahsi

1|0
    0|1
  • Valla biz çok memnunuz Alper geldi.alves geldi,kadlecgeldi,holmen geldi oh oh suyundanda koy birde kaliteli forvet gelecek oh oh yandan yandan :DDD birtek ersun işi bozuyor onun yerinede Lucescu geldimi yemede yanında yat yani

1|0
    0|0
  • Balon Haberler Yapıyorlar

1|0
    0|0
  • takımım hakkında pek bişe bilmiyorum yeni tutmaya başladım önceden tutmazdım. birgün herkes beşiktaşlı olcak

1|0
    0|0
  • Galatasaray yakında patlatır bombaları çünkü para var huzur var :) kendi takımımın transfer politikasıyla ilgili fazla bilgi sahibi değilim önde özen geldiğinden beri basından iyi gizleniyor transferler

1|0
    0|0
  • galatasaraya sağ açık sol açık sol bek stoper şart. hala gereksiz isimlerle ilgileniyorlarsa yazık.

benim takımımın tek olumlu hamlesi fenerden Berkay Öztuvan'ı kiralamak oldu. onun dışında yine beleşçi anlayış devam ediyor çöplüğe döndürdüler yine

1|0
    0|0
  • Nani'nin geleceğine inandın mı Esilam :((

Bizimkiler nerde döküntü varsa (Sezer, Mevlüt, Stutgart'ın kalecisi) toplayıp getiriyor.Şu an hiç memnun değilim.

1|0
    0|1
  • bu yıl transferler erken bile oldu bence her sene sona doğru olurdu.

1|0
    0|0
  • sol bek ve defansın göneğine birisi lazım.

eskilerle imaza attılar bir halt olmayacak

1|0
    0|0
  • haklı olabilirsiniz ama şampiyonlar liginde başarılı olmak istiyorsak kariyer yaapmış futbolcu olması lazım yoksa başarılı olamayız ligin ortasında futbolçuların çoğu sakatlandığında ne olacak ozaman değilmi?

0|0
    0|0
  • gs ın her zaman felsefesi sokağa atılacak parası yoktur

ünal başka zaten yapmıyor yapmıyor sonra çilek karpuz havada uçuşuyor :)

transfer politikası gs'ın gayet iyi ve başarılı buluyorum

0|1
    0|0
  • altyapıdan oyuncu getirmeleri lazım olmuyo

0|0
    0|0
  • hoş buluyorum.oh iyi oldu çokta güzel oldu tamam mı

0|0
    0|0
  • senin kadar futbolla ilgilenmiyorum yahu çok mu seviyorsun sporu yoksa sadece fulbol mu bu kadar çok?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasarayin transfer politikasi bu sene tamamen hayal kirikligi ve fiyasko. Havada hersey ucusuyor bir adamda cikip bir aciklama yapmiyor. Nani bos cikti dedigin gibi, farfanida unut o iste bos. Gokhan Iner dendi oda bos, Freide zaten bastan bostu.

Gerci bence buyuk transferlere gerek yok iki uc degisim ile bizi kimse deviremez gelecekki sezona.

1|0
    0|1
    • Kesinlikle.. Hani zaten takımımız çok çok iyi durum da sol bek olayını halletsek rahatlicam..

• Aynen ama korkum adam bu kafa ile takimda dandik dandik degisiklikler yapip herseyi raydan cikarticak. Yapar mi yapar, turklerde "yildiz" getirme meraki var.. Zaten sol bek hal olursa, bizi durdurana ask olsun :)

• gidip dövelimmi balım :)

1|1
    0|1
  • Nani'ye cok sinir oldum. :/

1|1
    0|1
  • takımımın transferi durgun <333

0|0
    0|0
  • hala uğraşıyoruz işte,bir final yapamadık.

0|0
    0|0
  • transfer şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...