Bir iyilik yapıp mumları üflerken seni unutmamamı diler misin?

Tanışalı tam bir sene oldu sevgili. Sesini duyalı, seni seviyorum diyeli, aşkın acısını tadalı bir sene geçti. Doğum günün ya senin bugün. Sonra senin hani bir sevgilin var onunla geçireceksin ya.

Neden o diye soruyorum. Neydi benden alıkoyan seni?

Bugün sen onun yanındayken ben ne yapıcam sevgili? Bir hediye bile veremeyecek kadar uzak, arayamayacak kadar gururluyum. Ve Şu an ağlayacak kadar aciz.Her şey tersine döndü. 1 sene önce sen peşimdeydin. Nereden bilebilirdim ki bu kadar değerli olduğunu. Söylediğin her sözün ileride sesine muhtaç bırakacağını nereden bilebilirdim? Bilsem ne susmana ne gitmene izin verirdim. Ama geç oldu tüm bunları söylemek için.

Aylardır bugünü planlıyorum ne yapıcaksın diye soruyorum kendime, cevap yok(tu). Bir cevaba gerek yokmuş zaten, üzülemiyorum bile farkettim ki alışmışım sensizliğe. Bu günün bir önemi yokmuş aslında benim için.

Yinede kendimle çelişiyorum alışmışlığın yanındaki özlem bitmek bilmiyor. Duygularım bir yandan bastırılırken diğer yandan alev alev içimi yakıyorlar.

Belki hiç dinmeyecek bu özlem. Belki hiç geçmeyecek bu pişmanlık. Bu pişmanlıkta değil. Bu tam anlamıyla bir geç kalış.

Ama sen hala benim keşkelerimsin.

O yüzden söyleyeceğim şu ki;

Nice mutlu yıllara keşkelerim.

Bir iyilik yapıp mumları üflerken seni unutmamamı diler misin?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok güzel yazmissin… ama inan bana sende önüne bak… baskalariyla tanis gez toz eglen… bende her sene onun dogum gününde düsünürüm ama sonra baskalariyla gecircegi aklima gelir ve aslinda düsünmenin bile nekadar anlamsiz oldugunu anlarim…

0|0
    0|0
Yükleniyor...