Huysuz patron... Nasıl bir tavır takınmalıyım?

Merhaba ben 1,5 senedir aynı eczanede çalışıyıorum eczacıyla çok samimi değil bir başarı elde ettiğimde takdir etmez ama hata karşısında günlerce kafayı takıp gıcık davranıyor getir-götür yaptırtmaya çalışıyor ve ben bu durumdan hiç hoşlanmıyorum sizce nasıl bir tavır takınmalıyım surat mı yapmalıyım yoksa anlamıyomuş gibi mi yapmalıyım?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyi bilmek iş hayatında başarı sağlamaz sağlar gibi gözükür ama uzun vadede zarar verir. o eski güven ortamları kalmadı çünkü işveren sırtınıza her seferinde bir çuval daha atmaya bakar. bilsenizde bilmemezlikden gelin sadece kendi işinizi düzgün yapın aldığınız parayı hakedin kafi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eczanemi yok git baskasına gir çekilmez suratsiz patron

0|0
    0|0
  • Sevgili murteza;

Patronun erkek ise oradan istifa ediyorsun

Eğer patronun kadınsa güler yüzünü eksik etmemeye çalışıyorsun, ne derse sırıt.

Erkek ise uğraşma, elin iti kopuğu çekilmez.

Bu arada senin yerinde olsam gider evlenirim, ne çalışacağım ya üç kuruş için

0|0
    0|0
  • yokmuş gibi umursmaz davtan sadece işine odaklan varkığını görmezxen gel

0|0
    0|0
  • adresi ver adresi ben icabına bakarım (-_-) :D <3

0|0
    0|0
  • Başka iş bulman senin için daha iyi ya da başka bir eczane.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Umursama

0|0
    0|0
  • Geleceğine katkısı olacak şekilde birşeyler öğreniyorsan bir süre daha idare et zıpla başka yere, yoksa hiç çekip sinirlerini bozma..

0|0
    0|0
  • umursamaz davran surat yapma.

0|0
    0|0
  • o patron muhtemelen ezılmıstır zamanında sanada onun basına gelenlerı yapıyodur bu durumda yapıcak bısey yoktur malesef :/

0|0
    0|0
  • umursama boswer sallaam bıle

0|0
    0|0
  • iş bakmalısın yeni bir eczane :D nasıl fikir :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...