Kışın hangi saatlerde yürüyüş yapmak daha faydalı olur zayıflamak için?

Hangi saatlerde yürümmeliyim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kışın ne yapsam kilo alıyorum ya😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ben ogleden sonralari yuruyorum bir suredir havalar cabuk karardigi aksamlari soguk oldugu icin yani siz ne zaman yurursunuz bilmem calisiyorsaniz is yerine giderken yuruyebilirsiniz
    ya da birkac durak once inerek yurumenizin faydasi olur

0|0
    0|0
  • Sporun saati olmaz sabah iyi olur koştukca isinirsin

0|0
    0|0
  • Miden boş olduğu zaman normalden Fazla kalori yakarsın ama zorlamamak lazım dikkatli olman lazım sağlık açısından

0|0
    0|0
  • Farketmez diye düşünüyorum, hep soğuk zaten

0|0
    0|0
  • sabah aç karna interval yapmak yağ yakımını max yapar ancak ilk kez başlıcaksan yürüyüşlerle başlaman iyi olur

0|0
    0|0
  • bu soruyu neden gizli kullanıcı ile sorarlar, bende bunu anlamam. soruda ne var ki, yürüyüşü karlı havada kim sever demiş. Allah Allah, ne tuhaf..

0|0
    0|0
  • sabah saatleri daha hava temiz oluyor oksijen vücuda yarıyor hem bünye açılıyor sabah koş sabah :)

0|0
    0|0
  • sabah yaz kış fark etmez uyku sonrası yürüyüş her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Sabah 8 11 arasi aksam kendini yorgun hissettiginde 5 8 arasi kendi adima konusuyorum en verimli oldugu saatler diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Sabahları saat 7:30 gibi uygun ve birde sahil tarafında oturuyorsanız daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • sen yap saati fark etmez

0|0
    0|0
  • Sabah oksijenin bol olduğu havalarda yapmalısınız kandaki oksijen miktarı artacağı için yağ yakımı da artacaktır bebeğim ;)

0|0
    0|0
  • Kış saatinde

0|0
    0|0
  • Saatin pek önemi yok bencede ama bence tercihen sabahları yap daha temiz vücut dinç oluyor

0|0
    0|0
  • yürü sen saat önemli değil

0|0
    0|0
  • kış saatinde

0|0
    0|0
  • Akşam 11 gibi

0|0
    0|0
  • seks yap zayiflarsin

0|0
    0|0
  • gece 2 3 gibi

0|0
    0|0
  • Spor salonuna başla bence en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Gece 2 de cık yürü efsane

0|0
    0|0
  • yürüme bence kos

0|0
    0|0
  • Gece saatleri sanırım