Anlam Veremiyorum ??????

KIza 5-6 ay önce sevdiğimi söyledm şarşırdı . peki sen ne düşünüyorsun dediğimdede bilmiyorum dedi.. çok zorladım cevabı için. 1 ay sonra benden hoşlanmadıgını. arakdaş olarak gördüğünü söyledm bu 1 ay zarfındada ben mesela şöle diydm sen hoşlanmıyorsn galiba konuşmayalım felan diyodm oda bu kadar çabukmu vazgeçiyrsn diyodu.. şimdi ben kıza redti çeksem arakdaş olarak senle konuşamıyorum en iyisi burda bitsin. desem kız seviyorsa dönermi ? gururlu biraz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen öyle de bence kaybetmek istemiyosa yine der sana bu kadar çabuk mu diye . Zaten fazla da şımartma sevgiliyi nasıl başlarsa öyle devam ediyo

0|1
    0|0
    • niye öyle dedin demiştm geçenlerde ben öyle birşey hatırlamıyorm dedi .. =( kaybetmek korkusu var

• çok teşekkürk

• :) n demeek :)

Kızlar Ne Diyor 4

• senı sevmıyorkı amacı sen ılgılenıosun sadece hosuna gıdıo kızlar sever bole seylerı

0|0
    0|0
    • yaw mesela bana zorla sms yatırdı telde konuşuyrm ben ark dediğim insana zorla sms yatırmam mesela eski sevgilimi yüzüme vuruyor.. o daha güzl gibisinden

• beni acayıp kıskandırıyor neyse yapmaya çalışacmm

• boswer kıasknadrmayacalıssa bıle tepkı verme

• uğraşma şımartma

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle söylemelisin bence bak gör dönücek

0|0
    0|0
    • kendimi hazırlamaya başlıyım ozaman . 3 senedr konuşuyrz pat diye olmuş bişi de değil yani

• oo o zaman sıkıntılı :(

• Dönmez. Seni sevmediği belli trip yapıp zorlama bence. ay sinir olurum böyle tiplere ya

0|0
    0|0
    • ya mesela facede çok konuşuyruz 2 hafta mesaj atamdım hergn atıp duruyordu.. işm var diye oyalıyrdm sonunda pes ettm konuşuyrz hayla ama.. ark gibi.. içim acıyor

• evet konuşurum. çevremdeki tüm arkadaşlarım öyle zaten

• hımm sagoll

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...