U20 ve U19 takımlarını izlediniz mi ?

U20 ler dünya kupasında boy gösteriyolar U19 larda akdeniz oyunlarında ben 2 takımıda izledim U19 ları çok beğendim aslında bu 2 takımı birleştirsek daha kaliteli bir takım olabilirmiş şansızlık ki 2 organisazyonda aynı zaman denk geldi siz ne düşünüyorsunuz gelecekten umutlu olmalımıyız ?

1|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 5

• u19 daki 16 numara atakan mı atacan mı her neyse onu,recep niyazi ve sarı semihi 20 yaş altına alabilirdi feyyaz

0|0
    0|0
  • u20 de bu güne kadar 2 maç izledim, Afrika kıtası takımları fiziki açıdan diğer takımlara göre iyi.Asya kıtası takımlarıda dayanıklılık ve kondisyonda çok iyi, Avrupa tarafıda daha çok yetenek ve çalıma dayalı gibi

0|1
    0|0
  • izledik

0|0
    0|0
  • izliyorum özellikle yavru kanaryalar salih ve recep iki takımın liderleri bu da beni çok umutlandırıyo geleceğe dair milli takım ve fenerbahçe için

0|0
    0|0
  • firsatim olmadi ozellikle salih ve Recep Niyazi izlemeyi istiyodum

0|0
    0|0
    • recep müthiş oynuyor bosna maçında döktürdü salih iyi değildi arkadaşlarıyla anlaşamadılar takım olmadılar henüz

• Recep Niyazi bizim burda Denizlispor dan beri tanirim Bileklerine hakim biridir Aykut hoca ona hak ettiği ilgiyi gosteremedi... salih de anladiğim kadari ile ozgüven eksikliği var onu bir aşabilse milli takimin Maestrosu olacak biraz daha şans vermek gerek bence

Yükleniyor...