Galatasaray taraftarıyım ama sow'un pozisyonu çok net goldü, neden hala tartışılıyor?

Bu pozisyona faul diyen sadece cüneyt'i aklamaya çalışıyordur. zaten bizi avrupa'dan hakemler eliyor. şimdi çıkıp oh olsun demek insanlığa sığmaz.
Sow'un tek amacı topla oynamak ve topa vurmayı adamdan daha önce gerçekleştiriyor. zaten rakibinin topla oynamak gibi bir amacı yok. sadece kafamı sokayım da belki denk gelir diyor. zaten suratıma gelmesin diye de kafasının üstünü uzatıyor. aslında onu bile beceremiyor. kafasına azıcık bir darbe geliyor, sonrasında da burnunu tutuyor. hiçbir defans oyuncusu o pozisyonda topa kafasının üstü ile vurmaz. aynı pozisyona gs-fb maçında da olmuş gol verilmişti. neyse sow'a çok üzüldüm. yazık etti gole bir katil hakem daha.

Gol değil.
Galatasaray taraftarıyım ama sow'un pozisyonu çok net goldü, neden hala tartışılıyor?Gol

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya adam orada topa çıkmış ve sowun ayağı adamin kafasina çok pis geldi farkindamisin. Futbolun kurallari nettir pozisyonda faul var. Fenerli cuneyt efendi golu sayar sandim ama adam ilk defa fener lehine mac yonetmedi. Tarihe gececek bir davranis. İlerleme var gercekten.

0|2
    0|2
  • Gol falan degil esimde fenerbahceli dun evde izledik canli esim faul dedi

1|3
    0|3
  • Fenerin golü mu sayilmamis yani

0|1
    1|0
  • Anladık

0|1
    0|0
  • Yeni üyelerde hep galatasaraylı oluyor yersen :D

0|0
    0|1
    • bu sorudan önce kaç tane soru sordum. hayır mesela quaresma yusuf'un ayağına bastığında kırmızı kart çıkmadı, veya van persie tolga'nın ayağına bastığında sarı bile çıkmadı. insanların gördükleri şeyleri söylemesi için şucu bucu olmasına gerek yok.
      senin gibi fanatik olan insanlar futbola keyif almak için bakmayanlardır.
      ne diyeyim hayata bakış açısı ile alakalı..

Erkekler Ne Diyor 16

• Katılıyorum. Zaten adam topa kalkmış sen adamın vuruşa kalkıştı halde oraya kafa uzatıyorsan orada vuran adamın suçu yok. Gol yendi. Zaten ben bu milleti anlamıyorum. Elin ülkesi 3-4 takımı şampiyonlar liginde oynuyor avrupa ligi filan değinmiyorum bile. Neyse bizimkiler ise bir takım elinince dalga geçiyorlar. Uefa turnavasında yapılacak iş değil bunlar. Biz mesela niye 3 takım var şu an 4 veya 5 olabilirdik aslında. Şahsen ben Fenerliyim ama Uefa Avrupa Ligi kupası bu sene ülkemize gelmesini isterim 3 takımımızdan biri kazansın yeter ki rengi, şehri vs. önemli değil, önemli olan hangi ülke, bayrak adına mücadele ettiğidir.
    Fakat ligde rekabet olur o ayrı Türkiye kupası filan elenince sevinilir filan fakat gidipte Uefa turnavasında Türk takım elenince sevinen vatan hainidir.

0|1
    0|0
  • Dostum bence net faul ben gsliyim ama fenerli arkadaşlarla beraber izliyorduk maçı hepsi de faul doğru karar dedi. Ikisinin de amacı topa vurmaya çalışmak ikisinde de kötü niyet yok ama sonuç olarak kafasına denk geldiği için faul. Hadi beni geç fenerli arklar bu pozisyonda niye cüneyti aklamaya çalışsın?

1|1
    0|1
  • Bu pozziyon tartışılır gol verirsin vermezsin ama Alper Potuk'a yapılan net penaltı var bunuda ben bir Galatasaraylı olarak belirtim. Antalya fena oynamadı haketti belki ama bu poziziyonlarıda vericeksin kime olursa olsun.

0|2
    0|0
  • gorusun icin adil oldugun icin sagol kardes heirf faul almak icin soktu kafasini sow vurdugunda kafa yoktu ortada

0|1
    1|0
  • Ben beşiktaşlıyım özeti veya bu pozisyonu görmedim ama sırf resme bakarak bile faul olmadığını anlıyorum hakemlerimizi kınıyorum bir mac anca bu kadar katledebilirdi fenerli arkadaslarima metanetli olmalarını diliyorum

0|1
    0|0
  • ben kararsız kaldım. aslında golün iptaline de üzülmedim. yenilmeye de üzülmedim.. bizim sow'un bunu tekrar etmesi çok hoştu. iptal olması kötü oldu.

0|1
    0|0
  • ben sunu anlamıyorum neden aglıyor bu taraftar ne degişcek tepki verince.. maçı insan yönetiyorsa onun insafına kalıyorsun zaten robot mu bunlar

0|1
    0|1
  • Sow'un pozisyonuna gol diyen kuralları bilmeyen bir futbol cahilidir net. Gs maçında attığı da tehlikeli harekettir.

0|0
    0|1
    • futbol izlemediğin o kadar belli ki. Avrupa'da da bir sürü maç izliyorum. james rodrigez'in attığı bir golden sonra da ayağı rakibinin kafasına doğru geliyordu ama hakem topa daha önce vurduğu için faul falan vermedi.
      iki gram futbol bilginiz yok konuşuyorsunuz. hakemler futbolun güzelleşmesini engellemek için saha da değillerdir. ben tv'de maç izliyorsam bunu sabote etmeyecek. tabi senin gibi fanatikler olaya bu gözle bakmıyor. sen mesela maçta kavga çıksa 3 kişi kırmızı görse bundan keyif alacak bir tipsin.

• https://www.instagram.com/p/BN8t-p1jX3u/
      Kimin futbol bilgisi olup olmadığı ortada. Top kafayla oynama hizasında ve sen ayağını o mesafeye kaldıramazsın. Linke bak aynı pozisyonda Beşiktaş maçında penaltı verildi. Orafa Sow'un ayagi adama vurmasa bile tehlikeli hareketten endirek vuruş verilir. Kuralları bilmeden ve insanları tanimadan boş boş konuşmayı çok iyi biliyorsun belli

• Sen fenerin pozisyonlarını tartiscagina bak bakalım. Bize busene kaç ofsayt gol. yedirilmis kaç. Penaltımız verilmemis

0|1
    0|1
  • Bazı eski hakemler faul demiş

0|2
    0|1
  • İptal edilince direkt aklıma Semih Kaya'nın pozisyonu geldi sen de paylaşmışsın. Maalesef iki aynı gol ve iki farklı karar.. Biri golse diğeri neden gol değil anlamak mümkün değil..

0|1
    0|0
  • Ve çok güzelde vurmuştu.. :(

0|1
    0|0
  • Net faul değil denmez verilebilrdi verildi. Neresyle vuracaktı adam. ayrıca ofsayt şüpheside var o olmazsa öbürü. Hep FB ın rakiplere ediylyo nolmş bir sefer FB e. Atmadın sow da yeter rovaşata :) ağlaması da yakışmadı

0|0
    0|1
  • Adil olduğun için sağol.

0|1
    0|1
  • Çok net goldü

0|0
    0|0
  • Ayak eger belden yukari kalkiyorsa ve rakibin basi na birak degmeyi o rakibi urkutse bile
    Hatta rakibin basina degmese ama rakip degmis gibi yapsa yere yatsa taklalar atsada FAUL calinir
    Kaldiki basina vuruyor
    Tehlikeli hareket en direk vurus

1|2
    0|1
Yükleniyor...