Melabaaaa :) :) Hemennn aşagıı Litfeeeen :)) :) :)

Erkek arkadasınızla Veya sosyal bir arkadasınızla Maskotluk yaparmısınız :) ? ( Yanı demek istedıgım şaka falan yaparmısınız ) Yapsanızda nasıl şakalar yaparsınız :D Mesala ben dakka Bası Burnunun Ucunu ısırırım :DD :D :D :D

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ancak sevdiğimin burnunu ısırırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bahsettiğin gibi bir arkadaşım var, şakalaşırız aşırı da samimiyiz ama burnumu ıssırsa farklı fikirlere kapılırdım sanıyorum.. yanlışda düşünüyo olabilirim ? yanlışsa düzeltin

1|0
    0|0
    • Tabi haklısınz sevgiliniz olarak dedım ben yanı ben sevgılımın burnunun ucunu ısırıyorm hep :D

• pardon yanlış anladım o zaman, bn onun kolunu ısırmayı seviyorum oda benim sivilcem çıktığında patlatmakdan zevk alıyor.. biz böle garip fantezileri olan bir çiftiz :D

• Maskot : Bir şeyin sembolü olarak kullanılan uğur getireceğine inanılan şeydir.

Sizin kullanmak istediğiniz sözcük muhtemelen "maskara" olacak.

Çocuğum arkadaşlarının burnunu ısırmayı bırak da biraz kitap falan oku. Boş kafa büyüme.

0|0
    0|0
  • benim hiç şakam yoktur ama burnumu ısıran biri olmuştu

1|0
    0|0
  • Burnunun ucunu ısırmak mı çok uçuk :D

1|0
    0|0
  • hahaha :D erkek arkadaşlarımın yanaklarından makas alırım, kulaklarını şaplatırım, kız arkadaşlara anca sözlü şaka yapabilirim, fiziki bir durum yok. tiki varsa oynarım okadar xD

0|0
    0|0
  • bu soru da şakadır umarım bayan şakacı:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...