Kapat

Fenevbahçenin bugunkü puan kaybını ve maçı değerlendircek kimler var?

bence maç çekişmeli geçti ilkyarı antalya üstündü anladığım kadarıyla doğru düzgün izleyemedim ikinci yarı fener bastırdı yektanın güzel golü fb gole uğraştı olmadı hakem hakkında ne dersiniz ayrıca. beyler bayanlar

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Esimle baktik o fenerli ben galatasarayliyim. Hakem gayet iyiydi bahane bulmasin kimse sowun golude faul adama tekme atti resmen fenerli esim bile kabul etti bunu

0|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin golünü izledim faul normal gibi duruyor ancak Fb lehine verilmeyen 1 tane bana göre net diğeri tartışılır poziziyonlar var ama dediğim gibi Alper mücadelesi penaltı net Sow poziziyonu tartışılır versede birşey demem vermesede yani Antalya fena futbol oynamadı ama fbye penaltı verilse maç berabere bitebilirmiş hakemin çok yanlış kararlarıda var iki takım adınada.

0|1
    0|0
    • ben maçta hakemide anlamadım sow u da neden dersen eyyamcı cüneytin 7 dk vermesini hata olarak görüyorum ondan anlamadım bide sow un golü nası vermedi hayret ettim ;) :) sow un penaltı pozisyonu gördm net bişeye benzemyor alperinkini bilmiyorum josef e sarı çıkmalıydı en az fb cok iyi oynamış kesin penaltıları golü verilmemiş gibi davranıyolar herşeye rağmen hakeden kazandı bence renkdaş :)

• Öyle ama şimdi bir takım çok iyi oynuyor diye örneğin haftaya zor deplasmandayız Osmanlı bizden üstün oynadı 1-0 önde poldiyi çektiler hakem vermedi sen ver iyi veya kötü oynuyoruz takım farketmiyor görüdğünü ver 1-1 bitsin ya da kaçırsın penaltıyı seni beni bağlamaz evet genel olarak antalya iyiydi doğru söylüyorsun özellikle ilk yarı özetini izledim gerçide.

• Tabiki haktan yanayım onu demek istemedim , oyun olarak biraz daha baskındı diye.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• josef adamın ayağına basıyor kart yok kimse konuşmuyor. Aynı pozisyonda Beşiktaş günlerce konuşuldu değil mi? Sonra neymiş efendim hakemler Beşiktaşı kolluyor hadi be ordan. Sow kendi hareketi hakkında konuşmuş o zaman aynı pozisyona penaltıda verilsin diye zamanında necip topa o şekilde müdahale ettiği zaman penaltı yemişti Beşiktaş. Hiçbir şey değilse bile ofsayttı gol. Fenerin klasik hali 3 5 maç iyi sonra hop düşüüş yıllardır şampiyon olamıyorlar bu sene de aynı olacaktır puan farkımız 7 :)

0|2
    0|2
    • katılyorum sana bjk li bayan :) josef e birleşik hareket yok bişey diyenler var tm kırmızı çıkmasın hadi sarı da mı yok be arkadaş sow un golü verilebilrde verilmezde ama bu tip hareketlere tehlikeli hareket deniyo verildi. ofsaytını bilmem pozisyonlara iyi bakamadım olma ihtimali var. çok iyi oynamış gibi zırlarlar olsa 1-1 di alacakları ne malum 7 dk verdi utanmadan eyyamcı cüneyt ataydılar. evt gs la fb in altında kalacak fb

• bencede başka işler bulmalısın :) ✋✋

• Oo tartışma varmış burda :)) :p

• Bir kere saygısızlığın luzumu yok... Adam gibi Fenerbahçe yazsana.. Sonrasinda ise bariz golümüz verilmedi ha sadece hakem hatası yok tabii ama yani hakem belli kişiler olunca bu sonucutahmin edebiliyorsunuz.. İlk yarı gerçekten berbat oynadık ama ama ikinci yarı toparladığımızı düşünüyorum..
    Yinede sen Fenerbahçe deme hakkına sahip değilsin..💁💁

0|1
    0|1
    • Saygısızlık olmaz ,, orda öyle yazdım aşağıda yazmadım nolmş. Yo bariz değildi tartışmaya acık FB e verilmesi gereken en az 2 sarı var ayağa basmalardan onları da de. evt toparlandı golden sonra. TM değilsem Fenerbahçe diyim

• Ülkemizde böyle insanların futbola dair birşey biomeyip böyle konsumasi tartışma konusu yaraatiyor doğal..
      Madem o kadar basit sen neden futbolcu değilsin?💁💁

• Onu öyle insanlara Söle , tabi önce aynaya bakıp Söle. neden olayım boş konuşan Baaaaayaaann 'futbolcu'

Erkekler Ne Diyor 6

• Antalyaspor hakli galibiyet aldı. İptal edilen gol kararı doğruydu, top kafa mesafesinde ve Antalyalı oyuncunun hamlesi var. Açık bir tehlikeli oyun"Rövaşatanın belki de en zor şeyi rakiple mesafeyi korumak, bu sefer bunu başaramadı sow. Ayrıca hakemin +7 dk uzatma vermesini kimse açıklayamaz. De souza ve mehmetin kartsız bitirmesini de.. Hele ki uzatmanın sonunda verdiği bir korner kararı var ki şu +7 lik uzatmada
    Sonuç olarak Antalyaspor u 3 puanından ötürü kutlamak gerek. Eto 40 a da gelse Eto

0|1
    0|0
    • Katılıyorum. Mehmetin pozisyonu bilmyom ama Souza ya ve volkana kart cıkmalıydı basmadan en az sarı, alpere penaltı verebilirdi hakkı beraberlikti diyebilirim

• İzlemedim yorum yapamayayım

0|1
    0|0
  • Hakem +1 aldı

0|1
    0|0
    • golü vermeyerek mi :)

• ☺️ Ankara bal yalnız fazla konuşmasak iyi olacak benim hakkımda başımı yakıcaksın ☺️

• Napcm da yakcam :)) korkma

• R harfi validenin neresine gitti

0|0
    1|3
  • degerlendirecek birsey yok. baskasına verilmemesi gerekn penaltılar verilince bize verilmesi gereken penatılar verilmiyor adamlar durumu bir sekilde dengeliyorlar işte. Sonuc futbolun katli hak gasbı.

0|0
    0|0
  • r harfi validenin neresine gitti

0|0
    0|1
Yükleniyor...