Vücut Geliştirmeye Yapan Zayıf Bir İnsanın Beslenme Programı Nasil Olmali?

Spora gidiyorum ama kilom 65 boyum ise 1.85 yani zayifim. Benim beslenme programım nasıl olmali toz kullanmama gerek var mı protein tozu falan?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• buz hokeyi antrenoruyum ve sana sunu soylemeliyim ki protein tozu ivir zivir isimlerle size sunulan o sacma zehirli hormonlari kullanmayin asla!
    kisa surede istedigin sonucu alirsin uzun surede bir cok saglik problemi yasarsin 2 yil icerisinde kesin bir kalp krizi gecirirsin o garanti damar acicilar yuzunden sakin sakin kullanma

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• spora yeni başladıysan hiç gerek yok hele de yarışmalara falan katılmıcaksan ne gerek var böyle şeylere doğal beslen. Bulgur pilavı makarna ve haşlanmış patates tavuk senin en iyi dosların olmalı. 10 kilo kadar eksiğin var hatta 80 85i bile kaldırır o boy. şekerden undan uzak dur abur cuburu ve obez içeceklerini de bırak sağlıklı beslen toza moza gerek yok. 6 aydan sonra çok çok ihtiyacın olursa ( günlük protein alımının çok çok altında kalırsan) protein tozu kullanmayı düşünebilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bol bol et ye progainer kullan amonoasit tabletleri yut karbonhitrata yumul

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yüksek kompleks karbonhidartlı beslenmelisin

0|0
    0|0
    • Isim verebilirmisin? Yani örnek

• Ama böyle yağ almazmiyim?

• önüne gelen herseyı yersen alırsın tabıkı.. insülini zıplatmayacak dengede tutacak besınlerden yanı kompleks karbonhıdrat ve hayvansan proteınle beslenıp antrenman yaparsan ıstedıgın sonuca olaşırsın ancak sureklı yemelısın boş kalmayacaksın

• Kardeşim karbonhidrat çok tüketmelisin önce kilo al sporunun da yap kalıp oluşsun sonra ğarçalarsın vücudunun

0|0
    0|0
    • Karbonhidrat çok yağ yapmazmi

• Yağlı hamurişi felan tüketme ekmeği çok ye yemeklerini sağlam ye tatlı da tüketme fazla illa bişey alcaksan karbonhidrat içeren ek suplaminentler vat onlardan al yani kilo al kalıbı parçalarsın her türlü

• kardeşim salondaki hocan sana diyet programı yazar ağzı olan konuşur burda eğer yazmazsa bana mesaj at ben sana gerekeni söylerim

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı bir diyet uygulaman lazım. antrenörlere sor.

0|0
    0|0
  • Dostum pek bilgim yok fakat karbonhidrat tozu kullanabilirsin.

0|0
    1|0
  • Karbonhidrat ağırlık verilmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...