Kapat

Bir insan bu kadar çok değişebilir mi?

Benim bir ilişkim var 1.5 yıl oldu ama onu tanıyalı 5 sene oldu. O şu an İstanbul'da polis ve hep geceleri nöbet tutuyor ülkemizdeki bu olaylardan dolayı. Daha önce de sürekli değişen biriydi,psikolojik sorunları var. Ama şu olaylardan sonra iyice kafayı yedi gibi. Mesela geçen gün telefonla konuşuyorduk gayet normaldi. Telefonumun şarjı bitti kapandı telefonu şarja taktım aradım (toplasan 2 dk sürmedi bu) ve açtığında soğuktu. Ne oldu dedim bir sebebi yok birden canım sıkıldı dedi. Bazen 2-3 gün kötü davranıyor. Benden uzak duruyor sonra 1 hafta gayet iyi sonra tekrar bozuluyor. Tedavi ol diyorum ben sürekli değişen biriyim tedavi olursam kalıcı değişcem ve bu kötü yönde olursa sen üzülürsün seni kaybetmek istemiyorum diyor. Sevgine güvenmiyor musun diyorum, alakası yok bu çok farklı bişey diyor. Napıcam anlamadım... Ve cevaplarınız lütfen ciddi olsun.

Güncellemeler:
Ayrıldık bu arada (:

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• O polis kardesimize destek olucaksin isleri cok zor anlayis goster zamanla oturur hersey yerine

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 tane adam dürüst olsa memlekette , kimse sıkıntı çekmez açıkça söylemiyorlar hep ben kötüyüm sen iyisin seni kaybetmek istemiyorum falan. ya insan birini sever yaa hanı canım der ya ben inanmıyorum bir insan seviyorsa hiç bir engel tanımaz yeri gelir dağı deler yeri gelir çöllere düşer ama yinede vazgeçmez.

0|0
    0|0
    • Sevgisinden şüphe duysam bu kadar uğraşmam. Sevgi konusunda güvenim sonsuz fakat kendi psikolojik sağlığı normal değil. Bazen günlerce yemek yemiyor ailesiyle konuşmuyor.

• o zaman yapacak cok seçenek yok, ya sen tedavi edeceksin ya da ettireceksin, tedavi sadece doktorla olmaz bazen yüksek moral, mutluluk, bunlarda insanı eski sağlığına kavuşturur. sevgisinden madem şüphen yok belkide yorulduğu günler sesi kötü geliyordur sen yanlış anlıyorsun veya ne bilim yorgunluktan basından savar gibi konusyordur belkide düznli bir hayata geçse sorun kalmayacaktır

• ayrıldık ki

• sıkılıca hemen bırakmak yok adam seni seviyormuş normalde gezmeye gitmiyo evine bakabilmek için işine gidiyor ona siz daha çok destek olmalısın oda dik durabilsin ona geldiğinde güler yüzlü sevecen davran işiyle alakalı birşey sorma hatta işini unuttur senin yanındayken

0|0
    0|0
    • Ne sıkılması ne bırakması yahu. Ben ayrılmak istemiyorum ki. O düzelsin istiyorum...

• sonuç kötü olmasın diye söyledim genelde bakıyorum insanların gözü ayrılmadada ondan söyledim özür dilerim ona gün içinde yaşadıklarını unuturunki evinde nefes alabilsin

• ayrıldık yaaa :)

• değişir olur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değişmeyen tek şey değişimmiş

o zaman değişmek diye bir şey var demektir

e doğal olarak insanın değişmesi de normaldir

amma bence hiç etik değil

0|0
    1|0
  • cevremde gordugum kadaryla polıslerde ve askerlerde iş nedenyle mutlaka psıkoljık bozukluk oluyor bu adama bu sekılde kabul edeceksın kabul etmıosanda bıtıreceksın bunu ıstesede duzeltemz cnku meslegın verdgı bıse ya meslegı bırakıp duzelecek onuda bırakmıcagna gore sende ya boyle kabul edeceksın omur boyu ya da ayrılacaksın

0|0
    0|0
    • Ayrılamam ki. Ben zaten ayrılmak için falan yazmadım. Onun psikolojisi için napabilirim bilmiyorum. Onu böyle görmek beni gerçek anlamda çok üzüyor.

• canım o zamn sole soyleyım su olaylar durulana kadar ustune gıtme alttan al bu olaylar bıtınce bı sure kafasını dınlesın yanı cok arama mesaj atma snra baktın bı duzelme yok o zaman knusursun doktra gtmeye ıkna edersın

Yükleniyor...