Kapat

Vücut geliştirme?

Merhaba, 2 aydır evde düzenli bir şekilde spor yapıyorum haftanın 3 günü palamut yiyorum ayrica süt, peynir gibi gıdalardan falanda protein alıyorum ancak protein tozuna gerek var mı yani hiç takviye ürün kullanmadan vücut yapan var mı ne kadarda gelişiyor vücut?

Güncellemeler:
Arkadaşlar et ye balık ye diyorsunuz da o kadar param olsa protein tozu alirdim öğrenciyim evde dambil barfiks demiri kum torbası falan aldım kardio ve kas çalışmalar i düzenli yapıyorum sadece iste beslenmede eksiklik oluyor haftalik 500 gr protein gerekiyorsa mesela ben 250 gr aliyorumdur bu sekilde ne kadar sürede gelişir ve hacim kazanirmiyim

0|1
1|11

En İyi Kız Görüşü

• eger ciddi bir gelisme istiyorsan haşlanmiş yumurta her sabah 10 tane beyazini oglen tavuk gogusu aksam et balik tuketmen gerek hergun bunlari yapamassin maliyeti kurtarmaz diyorsan protein tozu takviyesi yapman gerek

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• proteın tozu vs urunlerden oyle mucıze bekleme pek etkısı yok onların, evde yapılan ıdmanla cok fazla da yol alamazsın maalesef

0|0
    0|0
  • hesap yap kendin anlarsın. kilonun ik katı kadar gram protein alıyosan günlük gerek yok.

0|0
    0|0
  • salona git salonaa

0|0
    0|0
  • Protein tozuna para vereceğine, o parayla 3 ay salona git.
    Salonda daha çok yaparsın, evde sınırlı.

0|0
    0|0
  • Protein tozu alacağına bir salona yazıl daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0
  • Evde yapılacak bişey değil abim protein tozuna vereceğin parayı buyur gel salona

0|0
    0|0
  • Formu korumak zor bende bir zamanlar yapıyordum eğer bu isi zevkicin yapiyorsan toz işine girme

0|0
    0|0
  • Bosvero sosirir vw hantallasririr kiemizi et ye ecok protein onda

0|0
    0|0
  • salona git salonaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...