Yıllık izine çıkan kişi sizi aramazsa ne düşünürsünüz ?

hoşlandığınız ve onunda sizden hoşlandığını düşündüğünüz bir kişi yıllık izne çıktığında sizi hiç aramazsa ne düşünürsünüz ? ararsa ne düşünürsünüz ? (bu kişi zaten sizi sürekli arayan biri değil ise)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten sizi sürekli arayan biri değilse bu normaldir.onunda senden hoşlandığını düşünüyorsun yani kesin değil bu ama eğer öyleyse zaten seni arayacaktır ya da öyle birşey yoktur belki sen öyle düşünüyorsundur.aslında erkekler açgözlüdür yani hoşlandığı birileri var olsada tatile gittiklerinde veya herhangi bir yerlerde kadınlar ile ortam bulurlarsa bu fırsatları geri çevireceklerini hiç sanmıyorum ya da bunu yapacak çok az sayıda erkek vardır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• sabırsız aşık olmuş birisin sanırım ben gibi.. arasa zaten seni görmek ve konuşmak için özlediği için arar.. aramıyosa 2 itimal var ya umrunda değilsin ya da gerçekten yoğun bir işi var tatilde bile.. kız milleti genelde iyimser düşünür dimi yani 2.ihtimali kabullenir fakat bir erkek tatildeyse ve sevsede sevmesede bir kızı tatilde o kız olmaz yani pek..

1|0
    0|0
  • bence sen bir ara derim telefondaki konusmasina gore emin ol kararini vereceksindir... bende tatile ciktigimda telefonumu kullanmamaya calisirim... adi ancak boyle tatil olsa gerek diye dusunurum...

1|0
    0|0
  • kontörü bitmiştir ya da

ulan hep benmi arayacam birazda o arasın beni demiştir

küçük bir ihtimalde olsa

başka birini düşünüyordur

1|0
    0|0
  • Cok kafaya takilacak birsey degildir zaten sık arayan biride degilmis.muhtemelen arkadaslariyla egleniyordur.senden hoşlandigi konusunu tekrar dusunmelisin

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem zaten aramıyo zorlamı arıcak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benden hoşlanmıyomuş ben hüsnükuruntu yapmışım derim. onu düşünmeyi bırakırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...