Aşkınızın test edilmesi?!

Sevgili olduğunuz sevdiğiniz aşık olduğunuz kişinin, "ne tepki verecek" diye sizden ayrılmasını nasıl yorumlarsınız.? Şahsen çok kızdım ve üzüldüm. Özür bekliyorum ve özür dileyene kadarda mesaj atmak konuşmak istemiyorum çünkü içimden gelmiyor... Haksız mıyım?

Güncellemeler:
Hala özür dilemedi benden mesaj bekliyor muhtemelen.. İçimden hiç mesaj atmak gelmiyor.. Normalde sabahın 7sinde günaydın yazardım..
Özür dilemem özür dileyecek birşey yapmadım dedi ve ayrıldık..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok saçma, bir kez insanlar yalan söyleyebilir, örneği sen kızı sevmesen bile sevdiğini ayrılmak istemediğini söyleyebilirsin, bunları hesaba katmıyorlar.

0|1
    0|0
    • Bu kadar yani ? Bu kızın sana karşı hiçbir saygısı yokmuş, senin yazdığını okurken bile sinirlendim, nasıl insanlar var.

• Çok bekledim özür diler pişman olur diye ama dediğin gibi sevgi saygı olmayınca olmuyormuş :(

• Belki sen bir hata yap ve ona bahane ver diye yapmış olabilir. Hatta büyük bir ihtimal bu yüzden yapmıştır.

Kızlar Ne Diyor 4

• haklisin... bence dogru bir yo degil... bir iliskide en önemli sey güvendir o yoksa olmaz zaten... ben sahsen cok cucukca buluyorum böyle "testleri"

0|0
    0|0
  • O ayriligi gozune sokarim ben adamin :/

0|0
    0|0
  • böyle bir film izledim daha yeni karanlık taraf filmin adı sonu kötü bitiyor

0|0
    0|0
  • bu test olaylarını oldum olası sevmiyorum.nedense kendime de yakıştırmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bunun şakası bile olmaz. böyle bir durumla karşılaşırsam içime ukde düşer. güvenim sarsılır. bu sefer ilişkime şüpeyle bakarım ve bu tüm hayatımı olumsuz derecede etkiler. kafamda hep soru işareti bıraktırır. hafif ilgi görmesem, benden soğudu, gerçekten ayrılmak istiyor gibi düşüncelere kapılırım

0|0
    0|0
  • Salak salak işler. Gerçekte sevse hemen kabul etmezmiş, engel olurmuş falan da filan.

Bırak, testi elinde patlasın.

0|0
    0|0
  • Altında başka şeyler ararım

0|0
    0|0
  • zaten cevap yazar affedersen sınavdan kalırsın. :) hak lısın devam et.

0|0
    0|0
  • Süründür ne bu çocukca tavırlar yahu nerden öğreniyorlar:S

0|0
    0|0
Yükleniyor...