Ballon d'Or'a bu sene Ronaldo layık görüldü, peki sizce bu ödülü kazanan Ronaldo rakibi Messi'yi geride bıraktı mı?

Ballon d'Or'un bu seneki rakibi Ronaldo oldu. Bu ödülü almasında Euro 2016'yı Ronaldo önderliğinde kazanan Portekiz milli takımının başarısı yadsınamaz. Daha önce bu ödülü üç kez kazanan Ronaldo bu seneki Ballon d'Or yılın oyuncusu ödülünü kazanmasıyla toplamda dördüncü kez bu ödülü kazanmış oldu. Arjantinli yıldız Messi ise bu ödülü toplamda beş kez kazanarak rekoru elinde bulunduruyor.

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• itraf etmek gerekirse Ronaldoyun bu kadar cok kazanacagini sanmiyodum
    yine Messi veya baskasi kazanir sandim
    ama sasirtti helal olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlasıyla hakettiği ödülü aldı

Adam portekizi tarihinde ilk avrupa şampiyonluğuna taşımış, şampiyonlar ligi'nde 16 golle (2. nin 9 golü var) gol kralı olurken real madridle şampiyonluğa ulaşmış.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanmıyorum messinin daha güzel futbolu olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla ronaldo dünyadaki şu an aktif futbol oynayanlar arasında en iyi 2 futbolcudan biri, performans olarak gerçi messide zaman zaman sakatlık problemi yaşadı ama messinin çok çok önüne geçti, euro 2016 da kendi milli takımana kupayı kazandırdı, geçen sezon ŞL ni kazandırdı ve açık ara gol kralı oldu. Performansı katkısı yadsınamaz. Alması şaşırtmadı beni. Adamın istatistikleri çok iyi. Eleman haketti bence...

0|1
    0|0
  • Namağlup real Madrid ve en iyi oyuncu hakediyor zaten adamım 😍😏😎

0|1
    0|0
  • messi tarihin en iyi oyuncusu kanks

0|1
    0|0
  • Futboldan azıcık anlayan birisi bu ödüllerin oynanan futbola göre verilmediğini anlar messi Yahudi hayranı biriyken Ronaldo haksızlığa zulme tahammül edemeyen birisi böyle oluncada oylar Messiye gidiyor ama son iki senedir Ronaldo açık ara dünyanın en iyi futbolcusu zaten kendiside söyledi sonucu önceden belliydi ödülün diye

0|0
    0|0
  • messi ve ronaldo rekabeti hiç bitmez ikisinin de yeri ayrı bence. biri olmasa digeri olmazdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...