Çoğu arkadaşlarım sevgilimin yanıma yakışmadğını söylüyor :(

Bazıları cok yakışıyorsunuz diyor tabi,ama çoğunluğu görünce sen daha iyilerini hakediyosun felan gibisinden laflar ediyorlar. bence ayrıl diyenler bile oldu ilk zamanlarda..bende diyorum seviyorum ya o yeter diyorum . milletin şu dıış görünüşe bukadar takılı kalmasından nefret ediyorum ya neden böyle yapıyorlaar ki :/ madem öyle düşünüyorsn yüzüme deme yani üzülüyorum.ben seviyorum onu herşeyiyle halbuki. millet dış görünüş delisi olmuş ya sonra niye mutlu olamıyoruz diye yakınıyorlar.

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılmanı söyleyen arkadaşlarının düşüncelerine göre hareket ediceksen kendini birde sevgilinin yerine koy derim ben...yakışıklı adamın yanında güzel kadın olacak diye bir kural yok.herkes sevdiğinin yanında olmalı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün.. Siz birbirinizi seviyorsanız dış dünyanızdakilere aldırmayıp onları aldırarak dünyanızı kıyamete çevirmelerine izin vermemelisiniz..

1|0
    0|0
  • boş ver sen onları

önemli olan senin mutlulugun senin düşüncelerin senin hayallerin.

kimse gelip sana 1 kelime etmeye hakları yok

ama arkadaşlarınla da iyi geçin sonra 1 erkek için yaptıgına bak demesinler :)

0|0
    0|0
    • yok okadarda yapmam, kıvamını tutuyorum onun zaten :)

• hahah olabilir yaa :) onlar dış görünüş diye öldükleri iiçin erkekler için biraz zor koca bulcaklardır.

• ağızlarına tuvalet terliği ile vurmalısın.

1|0
    0|0
    • iyi fikir :)

• kötüdür tabi biliriz. daha fazla kalıp derdinee eşlik etmek isterdim ama gözlerim yarı kapalı yazıyorumşu anben kaçaaar :D kendine iyi davran. birde sakın mesaj atma o dönene kadar kendini yiyip bitrisende atma daha kötü olrsun .haadii by :)

• istesemde tamam ki numarasını sildim tamam lan saol iyi sabahlar hadi :)

• kezbanla kamil 2lisi mi :P

1|0
    1|0
  • Bunu diyen insanlara haklı tepkini koy bence bir daha bu konuyu açamasınlar. Ne biliyosun sevgilinde gözü olmadıklarını eski masum arkadaşlıklar yok artık mutluysan sorgulama mahalle baskısına da maruz bırakma ne seni ne de sevgilini.

0|0
    0|0
    • haklı olablirsn herkesten korkcaksın bu zamanda.

• onların göz zevki için anlaşamadığın insanlarala kavgalar ve kırgınlıklar yaşamak istiyorsan ayrıl

biri böyle birşey söyle çok fena terslerim şahsen

0|0
    0|0
  • Tipin bir önemi yok

eğer gerçekten adamsa devam et sakın ayrılma

Tipi düzgün olanların bir çoğu çekilmez oluyorlar

1|0
    0|0
  • O arkadaslarini benimle tanistir :-)

0|0
    0|0
  • eğer mutluysan ve seviyorsan sakın görünüşe ve elalem nederlere takılma.sen doğruyu yapıyorsun ve bildiğin yoldada yürümeye devam et...

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum artık zaten. ne insanlar var tip olupda içinde hiçbşe olmayan öyle karşıma hep cıktı o yüzdden farklı geliyor bana seviyorm ve dedikleri umrumda değil ama insanda üzülüyor biryerde herkes güzel laflar duymak ister sonuçta çevresinden heleki arkadaşlarından...

• helal kız sana :)

0|0
    0|0
  • valla o kadar çirkin erkeklerin yanında öyle güzel kızlar gördümi benim kaderimde yalnızlık var diyorum artık :D

0|0
    0|0
  • Dış görünüşün sebebi +18

0|0
    0|0
  • bu hayati kendin icin yasamalisin... elalemin dedigine bu kadar cok deger verme...

0|0
    0|0
  • onlara ne senin kiminle beraber olduğundan ? kesinlikle sıfır zekaya sahip insanlardan uzak durmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• çanta mı alıyorsun kendine bacım, kime ne yakışıp yakışmadığı. ne hakla tutup böyle bir şey söyler insan. çanta bile olsa beğenmesen de çok güzel dersin nezaketen. haa ama senin bilmediğin bir falsosunu biliyorlardır kırılma diye bu şekilde söylüyorlardır onu bilemem.

1|0
    0|0
    • yok be bacı ya. sevgilim başka semtte oturuyor tanımıyorlar etmiyorlar bile.

• sevgilileri yokki :/

• kıskanıyorlar demek ki.

• Bosuna uzluyosun milletin agizina bakarsan hic bir isin dogru duzgun yurumez milleti sie etmelisin hic bir zaman milletin tipine bakmicaksin dis guzellik gelip gecici onemli olan ic guzellik sen anlasabiliyormusun erkek arkadasinla onu seviyorsan zten sorun yapman cok sacma ayril diyenelere dikkat et belki sevgiline onlar goz dikmistir aklini kullan arkadasim millet kendi sevgilisini dusunsun sanki onlarin sevgilisi murat boz falan sallasana yha milleti..:D

0|0
    0|0
  • Belkide kıskanıyolar

1|0
    0|0
    • bilemicem orasınıı ya çoğu diyince insan tuhaf oluyor

• bencede herkesi s*ktir et kendi hayatına bak

• tamam ozaman onlarda kıskanmaya devam etsin bende hayatımaa ;)

• sen seviyorumusun? seviyorsun... gerisi bos kim ne demis umrunda olmasin...

0|0
    0|0
  • sen güzel olanı keşfetmişsin zaten.milletin ne dediğinin ne hükmü var ki? insanlar sizi yakıştıramadığından bu lafları etmiyor emin ol.eminim çoğu mutluluğunuzu kıskanıyordur.kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Kulak asma. Seviyorsan bitmistir.

0|0
    0|0
    • Kulak assaydım onların lafıyla ayrılırdım bile güzelim daha iyilerni bulurum nasılsa kafasıyla. seviyosun evet ama güzel lafda duymak istiyor insan hani cevresinden bize dairr

• Kulak asmasaydin gelip bu soruyu sormazdin

• kulak assaydm bitirirdim coktan okadar lafa, bu sorduğum bambaşka bir niyette.

• Topda da şekil var .

0|0
    0|0
  • arkadaş önerilerine bakma ayrıldıktan sonra ağlayınca başlıcalar yok aslında sen hatalısın diye . Ne buluyorlarsa milletin ilişkilerine burun sokmakta. Çok iyisini buluyorlarsa gidip kendileri bulsunlar

0|0
    0|0
  • Seviyorsan bu tür şeyleri takmayacaksın çünkü dış görünüşün hiçbir önemi yok

0|0
    0|0
  • Nası görünüyosunuz kim bilir :D

0|0
    1|0
  • Çocuk yakışıklı mı ?

0|0
    0|0
    • bana göre eveet. yani şöyli sölim şimdi seviyorum diye öyle geliyor olablir ama ilk buluşmamızda da beğenmiştim yanii ne iyi ne kötü gelmişti.

• O zaman insanlar senin zevkini beğenmiyor :D

• olablir sıkntı yok mtluyum sonuçta.

• boşver sen onları vallaha cins dolu yaa

1|0
    0|0
Yükleniyor...