Kapat

Taekwondo hakkinda?

Merhaba arkadaşlar ben Şu an üniversite 3. Sınıfda okuyorum. 6 yıl once taekwondoyu bıraktım bazi sebeplerden dolayi. 6 yil gitmistim siyah kuşak aldim biraktim. Yillar gecmesine ragmen cok özledim. Tekrar baslamak istiyorum ama bulundugum şehirde bulunan bir salona gittim sadece musabaka yönelik çalışıyorlar ve benim onlara yetismem mümkün değil. Okulumuzun taekwondo takimi var o da çok alt seviyede. Musabaka vs yok denecek kadar az yani sırf spor icin var.
Yani sorum şu sizce universitedekine gidip kendi kendime calisarak gelistirip diger gruba mi katilmak yoksa direk diğerine gidip kendimi zorlamak mi? Sanirim geçmişin pismanligi var yani o zamanlar yaşım küçük pek de önem vermiyordum simdi de aklimdan cikmiyor ne yapmalıyım sizce kafayi yicem 😢😔🙁

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 6 sene geçmiş o başarıyı sağlamak biraz zor. Bir yerde başlamadan uzun bir süre başlayamazsın. Benım bulunduğum nerde onlarca salon var. Sen nerede ikamet edıyorsun ki oraya fazla Yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olsun sen yinede git tecrübende var hem boş durmaktan iyidir banada öğret 😊 20'den sonra bacak acılırmı bilmiyorum bende gitmeyi düşünüyorum ücretsiz kick boks kursuna bileğimde zayıf ama inşallah yapabilirim 😊

1|0
    0|0
    • Tabi ogretirim😌Bence yaparsın vücudum hala esnek bacak acma vs var taekwondo biraktim ama spora devam ettim :) teşekkürler.

• Kardesim de boxa gitti cok pahali ya bizim kiyafet pahaliydi bir tek

• ya benim gittigim belediyelerin verdigi ucretsiz yuzme kurslari var icinde hepside dahil orda onceden platesede gittim kick boksa da kayit oldum ama ikisi agir geldiğinden boksu biraktim yeniden kayit olcam butun masraflar bana ait savunmam lazim kendimi bir seyler ogreniyim ☺

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar hevesliysen yaparsın kardeşim güven kendine

1|0
    0|0
  • Kendini zorla

1|0