Sow sıkmadı mı artık?

Şov yapcam diye faul yaptı sıktı artık kendini bir geliştir mübarek hep roveşata biraz vizyon 🙄 neyse puan farkı 7 oldu güzel oldu :)))

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığı hareket faul değildi. İlk önce topa dokundu rakip gelip kafasını soktu oraya Beşiktaşlıyım ama vicdanım da gözümde körelmedi. Böyle yanlış kararlar gerçekten karalıyor futbolu o gol sayılsaydı belki fenerbahçe daha iyi bir futbol sergileyerek oyuna keyif katacaktı.

1|2
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Futboldan anlamdığın burdan belli.. Şow yapacam diye dediğini dünyada yapabiken adam sayisi çok az.. Cidden futboldan anlasaydın sowun hareketinin bariz gol oldugunu bilirdin. Sowu cümle alem seviyor abi neyin kafası bu... Sanki defileye çıkıyor ulan biraz vizyon ne?
    Hakem sayesinde olan puan farkına ne çok seviniliyir oyle

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Sowun gollerine saygı duyarım, adam da cidden inanılmaz bir yetenek var ama burada çok net bir faul var. Rövaşatanın belki de en zor şeyi rakiple mesafeyi korumak, bu sefer bunu başaramadı
    Puan farkının 7 olması güzel

0|1
    1|0
  • Fenerbahçe çıkıştayken bu mağlubiyetle puan farkı açıldı yine fb için dediğin gibi tabiki iyi olmadı bizim için iyi oldu tabi.) ama hakem vs diyolar maça bakmam lazım :)

0|0
    0|0
  • aynı pozizyon da g. s maçında gölü veriyorsun bu maç da vermiyorsun bu nasıl bir kafadır türkiye de futbol öldü izlemege bile gerek görmüyorum ben vakit kaybı puan farkı 7 olsun farketmez düşer nasıl olsa 4 puan düşünce fark 2 büyük derbi var daha ligin 2 yarısında fener nasıl olsa kazanacagı için puan farkı 1 diyebiliriz :D

0|0
    0|0
  • Sow'un ne suçu var maçı izledim fenerbahçe bir takım olarak iyi oynamadı ki zaten doğru düzgün bir atak gördün mü? 90 dakikada bir tek souzanın volesi var o kadar. Haketmedikten sonra nasıl 1. olsun. Fenerbahçeli olarak diyorum şampiyon olmayı haketmiyor fener.

0|0
    0|0
  • Buz gibi gol ve penaltiyi yedi cuneyyit

0|1
    0|1
  • faul değildi.

0|0
    0|0
  • sow hiçbr zaman sıkmaz adam gol makinası :D

0|0
    0|0
  • Faul falan yok

0|0
    0|2
  • Vurdu gol oldu 90+8 sowasata hahaha

0|1
    0|0
  • Sow şımartmayın şunu röveşata ata ata şımartdılar

0|0
    1|0
    • Ulan adamlar ne yapsa yaranamıyor. Şımartmak nedir ya. Adam atıyo mu atıyo sonuçta. Rövaşata ile topa yön veren dünyada kaç tane oyuncu var.

• Cok varda ligin başında eren derdiyok içinde öyle diyolardı bu ligte cok görüyolarsı nerde derdiyokk sow da öyle olur ama derdiyok kadar düşmez arada atar

• o pozisyonda faul falan yoktu. var diyen çok net fanatiktir :D

0|0
    0|2
  • güzel gidiyorduk bu mağlubiyet iyi olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...