Cüneyt Çakır:1 Fenerbahçe:0 sizce nasıldı maç?

Fb forması yerinde bjk forması olsa 2 tane penaltısı çalınırdı fb'nin ve sayılmayan golü sayılırdı.
hasan ali'ye sarı, 20 metrede ileride olan adam varken verilen ofsayt..
gerçekten skandal gibi maçtı 😄

2|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Cüneyt çakır görevini yaptı. Fener'i katletti.

0|2
    0|4

Kızlar Ne Diyor 2

• Cüneyt çakır yüzünden sowun golunu saymadı foul oldu diye en azından berabere kalcaktık

0|2
    0|1
  • Sowun yaptığına gaul demeyen futboldan anlamıyordur ayrıca bir tane fenerlide takımını eleştirmemiş hep hakem emzik lazım

0|4
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Formanız siyah beyaz olunca size dokunulması yasak. Dokunurlarsa, PENALTI. Ama sarı lacivertliyseniz penaltı olması için bacağınızın kopması lazım. Olmaz ya, diyelim ki penaltı verildi ve gol attınız. Gol iptal. Hiç sevinmeyin.

1|5
    1|4
  • Yapmayın beyler pozisyonun penaltıyla alakası yok. Penaltı olması için oyuncuların üzerinde siyah beyaz forma olması lazım.

1|3
    1|1
  • Maçı izlemedim ama maç sonuçlarına bakarken 1-1 di sonra maç bitti baktım 1-0 dedim nasıl oldu bu iş ama gol iptal edilmiş izlemem lazım bilmiyorum :)

0|1
    0|1
  • Çok iyi oldu adi herifler 5. olsunlar, olurlar da zaten.. Her sene aynı b*k, ne yaratıcı bir ortasaha var ne bir adam gibi bir santrafor.. Üretebilecek yetenekteki yegane oyuncusu Lens o da bir maç var üç maç yok.. Fernandao denen ayıoğlu ayı forvet, Volkan Şen denen ayarsız en çok bel bağladığımız hücum silahı!! Ee ne bekliyorsunuz ki bu takımdan ligde..

1|4
    0|2
  • Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ı izliyorum şu anda ve hakemi değil, fb'nin eksik ve kötü yanlarından bahsediyor...

1|3
    0|1
  • Fenere cart fenere curt puhahah kudurun ulan hakem dinamo macinda besiktasi çiğ çig yerken iyi dsakk geciyodunuz bizimle nasıl oluyo bir gorun

1|2
    0|1
  • cüneyt gercekten avrupa hakemi oldugunu gosterdi. ama sadece avrupa ha ona gore türkiyenin hakemi degil.

0|1
    0|0
  • Hakemler çölde ki ağaç gibidir. Nereden rüzgar eserse o yöne eğilirler. 15 yıl Fener- Gs üstünlüğünde geçti lig. Biz bas bas bağırıyorduk hakem hatalarıyla ilgili. Hiç umursamıyordunuz. Bizimle dalga geçiyordunuz. Şimdi şu halinizi gördükçe gülüyorum. :D
    Umuyorum Beşiktaş finansal ve yönetimsel yükselişini devam ettirir.

Bugün feda dediği için dalga geçtiğiniz Beşiktaşın puan kaybetmesi için yalvaracaksınız.
    - Gültekin Onay.

2|1
    1|3
  • Ulan aşağıdaki yorumlara baktımda o kadar çok Fenerbahçe düşmanı var ki Fenerbahçenin verilmeyen 2 tane net penaltısı var, Sowun attığı gol güzel ama malesef faul şanssız Sow bu gol geçerli olsa yine şaşırmam artık adam normal gol atmıyor :)

0|1
    0|1
  • sow un attığı goldü hakem hata yapmış hakem hocaları bile pozisyon gol derken burdaki bazı salakların derdi ne anlamadım

0|1
    1|3
  • Sampiyon belli seneye bjkyi 3 yildizla yarisa sokacakalr. Yildirim demiroren zaten. besiktasli. Cuneytte eyyamcinin krali

0|3
    0|5
  • adam ayaga kafa attigi icin faul aldi vallahi sorunlu hakemler

0|1
    0|1
  • Futbol bilgisi 0 değil eksilerde olan insanlar o golü iptal edebilirdi. Bu şekilde kendi aleyhlerinde penaltı verilse burada zırlayacak olan adamlar çıkmış fauldü diyorlar. Buz gibi gol güme gitti. Ondan önce formadan çekilen Alper ve penaltıyı veremiyor. Lig bitmiştir arkadaşlar.

1|3
    1|5
  • Bjk maçı olsa o gol verir miyi o penaltılar verilir miydi. E şampiyon belli ise biz neden maç yapıyoruz bence maç yapmıyalım şampiyon belli taksınlar yıldızlarını seneye şimdiden başlıyalım.

1|3
    1|4
  • kazaninca fener iyi oynadı olur kaybedince hakem kötü olur Yav he he

2|7
    1|6
  • Yahu yürüyün gidin maçi Antalya fazlasiyla haketti ilk yari tek kale oynadi fener bu Dickle şampiyon falan olamaz

1|5
    0|6
  • Haksızlık yapmayın sow röveşata atacak diye milletin kafasına tekmemi atsın? Yekta çok güzel gol attı ayrıca oynadığınız top değildi. Bu futbolla avrupada sen 3 gol yersin

1|5
    0|4
    • Doğru o yüzden gruptan 1. çıktık

• Sanane güzel kardeşim benim kendi inisiyatifim değil mi bu bundanda mi bişey çıkardın. Takdirlik adamsın vesselelam

• @bonjourmadam Eyvallah kardeşim iyi geceler sana

• yenilince hep böyle soylenir zaten

1|4
    0|4
  • maçı izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...