Antalyaspor 1 Fenerbahçe 0 maç hakkında görüşleriniz neler?

Ligin 14. haftasının kapanış maçında Antalyaspor kendi sahasında Fenerbahçeyi 1-0 yendi. Gol Yektadan geldi. Böylece Fenerbahçe zirveden 7 puan geri düştü

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe üçüncülük mücadelesinde büyük yara aldı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Antalyaspor hakli galibiyet aldı. İptal edilen gol kararı doğruydu, kafaya darbe vardı. Rövaşatanın belki de en zor şeyi rakiple mesafeyi korumak, bu sefer bunu başaramadı sow. Ayrıca hakemin +7 dk uzatma vermesini kimse açıklayamaz. De souza ve mehmetin kartsız bitirmesini de.. Hele ki uzatmanın sonunda verdiği bir korner kararı var ki :/
    Sonuç olarak Antalyaspor u 3 puanından ötürü kutlamak gerek. Eto 40 a da gelse Eto

2|3
    0|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• Maçı izlemedim ama kimi hakem diyor kimi Antalya haketti diyor birazdan bakarım maça. Fenerbahçe çıkıştayken bu mağlubiyet kendi açılarından iyi olmadı tabi zirve ile 7 puan fark az bir puan farkı değil önündede 3 takım var ama daha çok sular akar.

0|0
    1|3
    • @UçAN_SpİdER Yaptıklarınıd erken yorumunu ve kaldırılmasını vs gördüm evet yapacak birşey yok dostum snn yorumda kaldırılmış sanırım.

• @UçAN_SpİdER Marceloya kırmızı kartda verilmiyor ayrıca da neyse dostum Türkiye burası ben doğru bildiğimi futbol sever olarak söylemeye devam edicem gs bjk fb farketmiyor Melo kırmızı görmeliydi diyende bendim geçtiğimiz sezonlarda inkar etmedim bunuda herkes böyle olsa sitede biraz fanatizm yerine futbol konuşulabilir.

• Aynen öyle. Ama nerde.

• Bir Fenerbahçeli olarak büyük takımın penaltılarla galip gelmesi bana saçma geliyor yani gücünü ortaya koymalısın. Sowa yapılan hareket penaltı rövaşatası da gol. Hakem maçı sağolsun katletti. Antalyaspor mantıklı oynasa 2 3 farka çıkarabilirdi. Tamam eyvallah hakemle onla bunla kaybettik ama bjk felan ben büyüğüm falan demesin olmayan penaltıyla maç kazanıyorlar avrupada iyi olsun isterim açıkcası ordada ülke puanı düşürüyorlar başka bir şey yok.

0|1
    0|1
  • Alper potuğun penaltısını vermezler Sow'un buz gibi gol olan rövaşatısını saymazlar. Ligin şampiyonu bu sene hakemlerle beşiktaş yapacaklar şimdiden belli arkadaşlar bıktım talimat almış tffden hakemler artık bunu düşünüyorum beşiktaş 2 tane penaltı ile verirken bize hakiki penaltıda vermiyorlar rezil hakemler anca reyting uğruna futbolu katledersiniz hakemler.

0|1
    1|3
  • O fenerin ben taaaaa emi.. Deplasman kazanırsa iade beraberlik verdim yenildi mal 😄 2000 gitti.. Oynamayacaktım güya bugün.. 2000 kasa gitti cepten.. Tek maç oynamıştım zaten 😄

0|1
    0|0
  • bence uefaya gider fener

0|2
    0|0
  • Antalya yiğidin harman olduğu yerdir

0|1
    0|0
  • Antalya her zaman ki gibi feneri yendi tarih tekrarlandı

0|2
    0|0
  • Fenerin havası söndü diyebilirim.