Kapat

Bu maçta gerçekten malubiyeti hakettik mi sizce? Gerçekçi olun lütfen?

Ben böyle hakemin taaaaa 😔😔😔 💙💛

0|1
3|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hakettiniz çünkü faullü gol olmaz. Hakem şunu mu diyecekti (gerçi genelde diyor ama ) pardon siz fenerlisiniz o yüzden size kıyak geçiyoruz, siz faullü da atsanız olur

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 37

• Gol iptali yanlış karar yan hakem bile geldi söyledi durumu. İlk yarı iyi değildik ama 2. yarı oynayan bizdik en azından beraberlik hakkımızdı.

1|0
    1|0
  • Sabah tan beri hakeme küfür ediyorum ya resmen golü vermedi. Penaltıyı faulleri eş geçti. Bir tane mi sarı kart çıkmaz ya o kadar tekmeyyedik yazık günah ya birde Avrupanın en iyi hakemi defolsun gitsin Avrupa ya gelmesin bu ülkeye maç FALAN yönetmesinn şerefsiz adı adam.

1|0
    0|1
  • Evet hak ettiniz, top falan oynamadiniz. Topun kontrolunu kaybedince kendini birakip penalti beklemek ve tum medyanin net penalti demesi komediydi. Ayrica Sow rovesata ayagina adamin beynini patlatacakti. Iyi o zaman, rovesata vuruyor diye tum savunma cekilsin, hic topa mudahale etmeye calismasin. Guldurmeyin ya tehlikeli hareket diye bir sey var. Rakibin suratina rovesata cekip temiz goldu diyeceginize baska pozisyonlar bulmaya calissaydiniz. Hakemden once Fener'in yetersiz oyunu vardi ortada.

0|2
    0|0
  • Ligin şampiyonunu hakemler ile beşiktaş yapmak istiyolar ben burdan bunu anlıyorum artık rezil hakemler. aziz yıldırımın konuşması ve etrafa ateş atması lazım. yeter artık

1|1
    1|1
  • İzlemedim ama galiba hakkınız yenmiş, geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Öyle oldu vallahi.. sağol.
      İşte başka takımları destekleyen bazı arkadaşlar kabul etmesede gerçek bu

• Oluyor ya, geçmişte de bizde hep oluyordu, şimdi işler tersine dönmüş

• Yapmayın Allah aşkına, Bende Fenerbahçe' liyim ama pozisyonların penaltı ile alakası yok. Penaltı olabilmesi için oyuncaların üzerinde siyah beyaz forma olması lazım.

0|1
    1|3
  • Bikere kural aynen budur isinize geliyorsa..
    Ayak eger belden yukari kalkiyorsa ve rakibin basi na birak degmeyi o rakibi urkutse bile
    Hatta rakibin basina degmese ama rakip degmis gibi yapsa yere yatsa taklalar atsada FAUL calinir
    Kaldiki basina vuruyor
    Tehlikeli hareket en direk vurus
    Koyu fenerli oguz bile faul dedi

0|2
    0|0
  • hakettiniz bence pek oynamdı fener antalya daha iyiydi sadece sow golunde buyuk hata var

0|0
    1|0
  • Bu kötü günlerde bile sövesim geldi ve hatta sövdüm. Ulan ne haysiyetsiz adam bu Cüneyt ya

1|0
    0|1
  • 2 penaltiyi vermedi golu saymadi

1|0
    1|1
  • genel olarak antalya iyi oynadı ben fenerliyim üzüldüm ama söylencek bir şey yok

1|0
    0|0
  • maç fenerin kalesinde oynandı halen hakem diyorsunuz

0|1
    1|0
  • dibine kadar hak ettiniz :D

0|2
    1|0
  • Ettiniz, iyi oldu.

0|1
    1|0
  • Bence çok da şey yapmayın. Arada bir anadolu takımlarını kayırsınlar. 3 büyükler olarak doyamadık hakem kıyaklarına : )

0|0
    0|0
  • hakettiniz tabi ilk yarı top oynamadınız beyler top dağıtacak bir orta sahanız yok salih uçan ile olmaz bu işler dediğimizde bize gülüyordunuz adam 2 yıl romaya gitti sadece tottiyi en önden izledi

0|0
    1|0
  • Hakemlik ne var hmk 97 dakika bir gol atamadı botlar.

1|0
    1|0
  • Izlemedim maçı ama kötü oldu

1|0
    0|0
  • maçı izledim..
    Galatasaraylıyım ne kadar objektif olabilirim bilmiyorum ama cüneyt çakır kesinlikle çok kötü maç yönetti..

0|0
    0|0
  • Etti tabii niye etmesin koskocaman Fenerbahçe;Volkan Şen ile Fernandao'nun ayağına bakıyor... Bu üretim özürlü takımın şampiyon olması mümkün değil..

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hakem sayesinde yen yen bişey yok. Yenilin biz böyle hakemin taaa diyin iyiymiş. Bu hakemler olmasa hiçsiniz haberiniz yok

0|1
    0|0
  • Şampiyon belli ligin sonunu beklemeye gerek yok kupa beşiktaşa verilsin olsun bitsin

0|0
    1|0
  • Adamlar jeneriklik gol attı valla, ayrıca gol iptali kararı doğru.

1|0
    0|0
    • Gol iptali kararlı mı olduuuuu?
      bişey demiyorum valla sana

• Emsal pozisyon olarak örnek verdim arkadaşım farkındaysan. Her neyse bence faul değildi. İyi geceler.

• alismalisin ts de yenicek sizi ( ts liyim )

0|0
    1|0
  • Nasil oldu da da cakal. cuneyt o. golu vermedi sasiyorum:) yine kiyak. yapti ama 7 dakika vererek:) gol net. faul hakeden takim. galibiyeti antalya

0|0
    0|0
  • haketmedik.

0|1
    0|0
  • Farkettiysen b*k gibi oynadik

0|1
    0|0
  • ülkede neler dönüyor siz neyin lafını yapıyosunuz

0|0
    0|0
  • Hak ettik uzun zamandır bu kadar kötü oynadığımızı hatırlamıyorum