Benim Değişmem Şart Oldu Artık.

Bu yıl o kadar çok mallıklar yaptım ki istemeden hırsımın kurbanı oldum...18 Yaşındayım çevremdeki insanların beni tanımamasını tanıyamamasını istiyorum yanlış anlamayın en yakın arkadaşlarım değil ama mesela beni 3-5 aydır görmeyen kişiler,kiloluyum kilo vereyim diyorum baya ama başka ne yapmalıyım?Saçlarımı boyattım kahverengiden Sarıya.Başka?Nolur YARDIM edin...Gerçekten zor durumdayım şuanda...Herkes benim başka bir şehire taşındığımı sanıyor şuanda ama öyle değil 2 ay burada olmayacağım o süre zarfında değişmem lazım,ACİL YARDIM...

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• neden taşındığını sanıyorlar ? kötü bir dönem mi geçirdinde değişmek istiyorsun ?

benim meraklı sorularımdan senin soruna geçerseek :)))

sarı nasıl bir sarı lütfen bunuda söyleee !? ten rengin ne renk sarı nasıl durdu cnk bazılarına hiç olmuyor.

saç rengi-saç şekli-modeli-kilo vermek-makyaj-ve kıyafetlerinde tarzındaki değişimle bunlar bir bütün olursa oldukça başarılı bir değişim olur

0|0
    0|0
    • :)) Sonunda düzgün bir cevap.Beyaz tenliyim ben...Gamze Özçeliğin saçlarının aynısı oldu şuanda kimse görmedi bu halimi...Çok kötü bir dönem geçirdim hemde o hırslada yapılmaması gereken şeyler yaptım :( Şimdi çok pişmanım ve değişmem lazım...Saç Şeklim Dalgalı mesela uzun katlı kesim yeni yaptırdım :)

• yaşın benden gençtir muhtemelen 24 yasındayım sanırım 18 falansın,lisede herkesin basına hertürlü şey geliyor bu insanları tanımak bir nevi.sdc kenedeni düşün basın dimdik olsun yeni bir hayat kur ve geride bıraktıklarını önemseme önemli olan sensin

• Teşekkür ederim.Bende öyle yapmak istiyorum artık...

Erkekler Ne Diyor 8

• maske

0|0
    0|0
  • bıyık bırak

1|0
    0|0
  • sivilceler sarsın seni emi.

1|0
    0|0
  • Metamorfoz başlasın

0|0
    0|0
  • rüzgar erkoçları örnek gösteriyorum sana.

1|0
    0|0
  • Derman bende:)

0|0
    0|0
  • dikdiyonunuz kötüyse dikdiyon krdu alın.yürüme kursu alın.saçınızı kısaltın veya kapanın

0|0
    0|0
  • Das Kapitali oku.Yeni bir hobi bul.Bi alanda profesyonellik kazan.Empati özelliği geliştir.Spora başla mesela yüz.Bi kaç şabin şiirlerini ezberle.Modayı takip et.Kendi stilini oluştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hamile kal. büyük değişiklik olur.

1|3
    1|0
  • sarı daha da kötü gösterir neden öyle yaptın

0|0
    0|0
  • Kapan, namaza başla. RUHUN TEMİZLENSİN BAMBAŞKA BİRİ OLURSUN!

0|0
    0|0
    • O pek mümkün değil.

• Ben vakit bulamam demedim ki...Sadece kapanamam demek istedim.Herkesin ibadet ediş tarzı ve düşüncesi farklıdır sonuçta...

• Bilemicem, ifade edişin o şekildeydi.

Yükleniyor...