Çocukluk aşkınız, yoksa onu unuttunuz mu? :)

Çocukluk aşkınız, yoksa onu unuttunuz mu?

Tabii ki unutmadınız, o hala aklınızın ücra bir köşesinde, hala capcanlı ve tazecik bir anı olarak duruyor.

Bana çocukluk aşkınızı, nasıl tanıştığınızı ve daha sonrasını anlatır mısınız? Arkadaşlar :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Okulda tanıştık. ilkokul 4 te bizim okula yeni gelmişti. ben A dayım o B şubesinde. Neyse ben bunu gördüm vuruldum tabi hem de o biçim.

Ama gel gör ki bir türlü söyleyemedim. Ta ki 8. sınıfa gelene kadar. Bi arkadaş vesilesiyle bir araya geldik. sohbet falan oldu iş.

O zamanlar mektup vardı tabi. Ben ona 3-4 kere yazdım. o da bana sağolsun 1 kere yazmıştı. pembe bir sayfaya sağolsun parfüm de sıkmış. ama ben o mektubu kaybettim şimdi hala pişmanım kaybettiğime.

En son dans ettik öyle ayrıldık. tabi içimde ukte kaldı.

Yani hala aklımda dün gibi.

Yine gelse Yine severim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yağmurlu bir gündü, ana sınıfında resim yapmaktaydık. Hepimizde birer iş adamı ciddiyeti vardı... Hepimiz bir yere yetişmek istercesine sertçe boyuyorduk bembeyaz kağıtları. Boyalar bazen kırılıyor, bazende elimiz boya oluyordu. Pasteldi kolay değil... Derken kapıdan bir güzel girdi. Aman allahım o neydi. Ben aldım elime pembeyi kalp çizdim ve yanımdaki arkadaşla yolladım karşıdaki afet bayana... "Karşıdaki genç beyefendi yolladı" demesini de ciddi ciddi tembih ettim. Neyse vermiş kıza bir baktım. Bana doğru koşa koşa geliyo bende koştum! Ağır çekimde sınıfın ortasında buluştuk veeee ... Buraya kadar okuduysan tebrikler :D Hepimiz bir sümüklüyü sevmiş sonra da unutmuşuzdur işte :D şimdi gelse hatırlamam bile :D

0|1
    1|0
  • ilkokul 3 felandı hatırlamak istemiyorum:D biraz şişkoydum yanaklarımı sıkıp sıkıp morartırlardı öperlerdi hep işte bu yüzden asosyal oldum galiba:(

1|0
    0|0
  • Aklımda, çok değişik günlerdi. Fakat şimdi görsem hiçbir şey hissetmem, gülüp geçerim :)

1|0
    0|0
  • 3.sınıftaydık aynı sınıftaydık sonra adan8 yıl geçt görüşemedik geçen sene faceden konuşmaya başladık numaralarımızı aldık arada konuşuyoruz öyleee

1|0
    0|0
  • kimler unutulmadı ne çocukluk aşkı :D

0|0
    0|1
  • etraf kezban dolu nası aşık olayım onaa

0|0
    2|0
  • Almancıydı, çok farklı gelirdi bana, senede 3-5 hafta gelirlerdi. Ben onun adını kağıda yazar, sonra kimse görmesin diye karalardım :D O çok farklı gelirdi bana, çok güzel gelirdi :)

0|0
    0|0
  • arada aklıma gelır kendılerı :D

0|0
    0|0
  • çocukluk aşkım olmadı şanslıymışım gençliğimin içine etti aşk çocukluğum temiz kaldı

0|0
    0|0
  • okula kaydımı geçirmeye gidiyorduk. orada daha okulun ilk günü ilk tanıştığım kişi ilk sevgilim şimdi görüşmüyoruz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• okulda dogum gunumde bana bı kar kuresı ve pelus salyangoz vermıstı :D kar küresi okul servısıne bınerken kırılmıstıda yıllarca o garip pelus yaratıgı saklamıstım :D ahhh ahh sarışın mavi gozlu çıtır bışeydı :D

1|0
    0|0
  • Hatırlanmaz mı hiç ..

Doğduğum gün tanıştık onunla. Hatırladıklarımı anlatayım. İşe gitmeyip benimle akşama kadar oyun oynardık. Parka giderdik. Süt yarışı yapardık. Resim çizerdik beraber oyun oynardık ben üzülmiyim diye yenilmesi '' Şu an beni benden alıyor'' Okula götürürdü beni. Gitme derdim ağlardım. Saatlerce okulda beklerdi beni tenefüsler de yine yanına koşardım. Eve gelirken elini tutmak en büyük mutluluğumdu.

Ananeme yaptığım havalar '' Senden ayrılcak, benimle evlenicek'' derdim ananeme. Dedemdi ilk aşkım. Bende onun Nefesiydim. Sonra gitti.

Kalbim de ama.

'' Son sözüydü bana. Dünyaları değil, kendi dünyasını verenle ol nefesim.

1|0
    0|0
  • Yok unutmadım ama hiç tipim değil:))komşumuzdu benden başkasıyla oynamıyordu annesi mükemmel örgü sade-kakaolu pastayla kaldırırdı beni:))

1|0
    0|0
  • 4-5 yaşlarındaydım tavuğu vardı onunla oynarken oynaştık 2aya kadar düğünü var :D

2|0
    0|0
Yükleniyor...