Zumbaya basladim :) ?

Arkadaslar zumba dansını biliyorsunuzdur oldukça yaygın bu aralar. Bu hafta zumba yapmaya basladim 6 kilo falan Fazlaligim var ve oldukça zayiflattigini söylüyorlar gunde 50 dk yapiyorum 3 gun oldu saatte 500 600 kalori yakiyormus siz ne diyorsunuz devam edersem etkili olurmu sizce haftada 4 5 gun?:) ayrıca yediklerime çok dikkat ediyorum salmiyorum kendimi hiç. Bununla birlikte ise yararmi sizce? Teşekkürler :)

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• olur işe yarar zumba tumba bilmem ne hepsi eger sana efor harcattıracaksa elbette kı yag yakımı saglanır ancak ben sana mantıgını anlatayım yınede.. Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • dans 12de falan yapıyorum 500 600 kalorı arası yakıyorum mumkun olduguncaa dusuk beslenıyorum aksam 6 dan sonra bişey yemiyorum akşammı yapmalıyım sence?

• çok tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Gecen sene bolge tiyatrosundaykrn tango dersi almistik. Dans gercekten yorucu. O yaglari pasa pasa yakar :)

0|0
    0|0
    • Evet yorucu ve iyi terletiyor insani. Ama zumba eğlenceli bence insan zevk alıyor en azindan sıkıcı olmuyor :)

• Tango klasik stillerden ibaret. Ama zumba ayri olay ya :D yag yakmaya birebir. Hem dans etmeyi bilen kiz 1 0 ondedir :)

• Allah kabul etsin

0|0
    0|0
  • Zumbayla bol şanslar diliyoruz

0|0
    0|0
  • bizim besyo da onun dersi var ıyy hiç sevmem :D
    yağ gitmez ama kilo gider

0|0
    0|0
  • ooo bir ara salsa yapmıstım ama cok kıvırtmalı danslar bana gore degil delikanlıyı bozar :D

0|0
    0|0
  • sporu sadece kilo vermek için kullanmayın türk kadınları :)

0|0
    0|0
  • zambada zumba degıl mı bu?

0|0
    0|0
  • nasil bir dans acaba?

0|0
    0|0
  • Başarılar dilerim. İşe yarar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...