Kapat

Sevgilimin ablasının kınasına gideyim mi ?

Benim 3 senelik bir sevgilim var. Ablasının 2 gün sonra kınası var. Sevgilimin annesi bana davetiye verdi ve annemide çağırdı. Ben çok utangaç ve çekingen bir kızım.Annesiyle daha önce konuşmuşluğum var. Ama utanıyorum. Kınaya gitmek istiyorum çünkü orda hep kızlar olucak onu takip etmem lazım. 2. nedeni bu :D 1. nedenide tabiki annesinin davetiye vermesi. sizce gideyim mi ? gidince nasıl davranıyım ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Git tabi gösterecek seni sağa sola sonuçta..günün göz önündeo lan kişisi olacaksın :9

1|0
    0|0
    • yok göstermez :D çok gelen olur ilgilenemezsem kusura bakma falan dedi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• gitmelisin bence davet geri çevirmek uygun olmaz hem utangaç olmana bile gerek yok gideceksin oturacaksın seni gören merhaba diyecek soru sorucaklar kimsin diye bu kadar sende olgun bir şekilde soruları cevaplarsın olur biter...

1|0
    0|0
  • bence gidin ve utangaçlığınızı yenin onu orda yalnız bırakmayın ve kendiniz gibi yani olduğunuz gibi davranın sizi olduğunuz gibi görüsünler.

1|0
    0|0
  • gitmelisin annesı tanıyor senı hem o senın baldızın olcak normal sakın 1sekılde davran rahatını bozma ilerde sızde onları yasıcaksınız

1|0
    0|0
  • git :D dışarda nasılsan öyle ol :D

1|0
    0|0
  • bçyle soruları çok seviyorum :D aklıma ilk zincirleme isim tamlaması geliyor. :) Bence git.

1|0
    0|0
    • ne ilgisi var merak ettim:D

• annemle gidicem

• bilmem ki valla ne olur kadınların işlerinden de anlamam pek hediye işini bilmem. :)

• çeyrek tak gel

0|0
    0|0
  • git git kaynananın gözüne girmeye çalış:):)

0|0
    0|0
  • sözmöz yoksa gitme

0|0
    0|0
    • yok ama 3 sene oldu yani.

• gidicem bakalım. ama bana dedi ki çok gelen olur seninle ilgilenemem falan

• bak sen ... ya okulda bitmedi diyorsun babam izn vermedi de gitme

• kesinlikle sıfır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...