Her gün yüzmek yararlı mı?

Arkadaslar her gün yüzmek mi yoksa haftada 2.3 kez mi yüzmk yararlı olur Body yapıyorum yaptıgım gün havuza girmiyorum . daha iyi gelişmeek için her gün 1 saat yüzmeyi düşünüyorum ama size sormak istedim ?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün yüzmenin bir zararı olmaz..

Ama tavsiyem Body ile yüzmeyi aynı günde yapma.. Cünkü Body`cı adamsın.. Bilirsin bu isleri. Vücuttaki kasları birgün cok calıstırırsan diger gün dinlendirmek zorundasın..

Sana tavsiyem.. Öyle hergün yüzme. Body yaptıgın günün ardından yüz hep. Diyelim Pzt. Body günün ise Salı yüzme günün olsun. Ama salı günü sadece yüz.. Body falan yapma..

Body yaparsan da yararı olmaz zaten bilirsin..

Dedigim gibi, hergün yüzmek zararlı degil. Hatta imkanım olsa ben hergün yüzerim ama elimde degil. Birgün yüzme, birgün Body, birgün yüzme, birgün Body yaparsan bence daha yararlı olur..

Yaptıgın sporu en az 1 gün arayla yap ki, o kasların rahatlasın, bi` kendine gelsin.. Bu yüzme icin de gecerlidir, Body icinde, her spor icin de gecerlidir.

Vücudun kendisini toparlamaya ihtiyacı var..

2|0
    0|0
    • kardeşim ozaman 1 gün dinleenme yeterli olurmu body yüzme body yüzme dinlenme

• evet çok doğru söylemiş

• Rica ederim.. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Ben de cok tesekkür ederim en iyi cevap icin..

Yüregine saglık..

Kızlar Ne Diyor 14

• zararlı değil

0|0
    0|0
  • her gün aynı tempoyu önermiyolar sanırım. bir hafta 3 gün diğer hafta 4 gün öbür hafta 3 öbür hafta 5 gibi.

0|0
    0|0
  • body yapanların ağırlık çalıştıktan sonra bir sonraki antrenmana geçmeden önce 48 saat dinlenmeleri önerilir. fazla yüklenmek iyi değildir. hergün 1 saat yüzersen sıkılabilir ve yorulabilirsin zira yüzmek vücudun heryerini çalıştırır ve yorucudur. o yüzden haftada 3-4 gün yüzmen yeterli olacaktır. ha ben sıkılmam yorulmuyorumda diyorsan 5 gün yüz 2 gün mutlaka dinlen ama

0|0
    0|0
  • İmkan var ise her gün gidin... Yok sıkılırım derseniz birer gün arayla gidin... Çünkü her şeye faydası var yüzmenin...

0|0
    0|0
    • imkanım var kardeşimm spor salonuna gidiyorum cnkü ama body dee yapıorm yaptıgm zaman dinlenmem lazımmmıs:S

• Dedim ya birer gün arayla yapın siz de... Doğru demiş kim demişse...

• haftada 2-3 kez

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla sadece daha çabuk kilo verirsin o kadar :) denizde daha çok efor sarf ettiğin için çok çabuk kilo veriyorsun :)

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar olmakla beraber haftada 2-3 uygun olacaktır.

0|0
    0|0
  • Suan teldeyim. Unutmazsam yarin sana pc den uzun bir cevap yazacagim :)

0|0
    0|0
  • tabi ki yararlı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • ama bodyde yapıorm kaç gün body kaç gün yüzme şaşırdım:S

• body yapıyorsan ve bu seni çok yoruyorsa yüzmeyi askıya al bence hafta da 1 body yapmadığın gün yüzebilirsin

• Evet fakat yorur seni

0|0
    0|0
  • kendini yorma o kadar.

0|0
    0|0
  • her gün belli saat aralığında yüzersen zararı olmaz

0|0
    0|0
  • Yararlı zararlı değildir

0|0
    0|0
  • Yararlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok iyi

0|0
    0|0
  • Her gün yüzmek zarar vermez, aksine yararınadır fakat arada bir vücudunu dinlendirmende de fayda var tabii.

0|0
    0|0
  • body yaptığın günler girmene gerek yok istersen body yapma hep denize git daha iyi suda bütün kasların çalışır hergün girebilirsin sadece güneşten korun birde tok karnına suya girme yeter

0|0
    0|0
  • Her gün aynı saatte 1 saat yüz ve uyku düzenine dikkat et bodyi aksatma 1 ayda çok güzel gelişim görüceksin. Aynısını bende yaptım omuzlarım 12 cm açıldı 1.5 ayda..

0|0
    0|0
  • çok faydalı tabiki, beslenmenede dikkat et

0|0
    0|0
  • takviye kullanmıyosan gün aşırı iyiir

0|0
    0|0
  • "Her gün koşmak bacak kası yapar mı?" gibi bir soru olmuş seninkisi :)

0|0
    0|0
  • Body ve yüzme bir arada olmaz , ama sen hafif fitness yapayım diyorsan ayrı günlerde yapabilirsin

0|0
    0|0
  • sabah erken vakit akşam gün batımına yakın çok iyi olur...

0|0
    0|0
  • ne zararı olcak hacı tabi dinlenmeyide ihmal etme oda cok önemli

0|0
    0|0
  • yüzmek vücudun her kasını çalıştıran bir uğraştır.yararı dokunur.

0|0
    0|0
  • Sen bence haftada 3-4 kez body e gıt cok abartma vucut dınlensın

0|0
    0|0
Yükleniyor...