Uefada eşleşmeler belli oldu neler düşünüyorsunuz?

Omanlıspor&Olympiakos

Beşiktaş&Hapoel beer-sheva

Fenerbahçe&Krasnodar

Neler düşünüyorsunuz tur atlama şansımız varmı? Kura size gore iyimi?

Güncellemeler:
**

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim fakat hem terör muhabbetlerini ele alırsak hem TÜRK olduğumuzu ele alırsak bu üç takımında iyi yerlere gelmesi tek dileğim. Heleki söz konusu israil rus köpekleriyse. Şu yöndende bakmak lazım Osmanlıspor isim etkisiyle Avrupa da boy gösteryor olması belki aşağalıklara birşeyleri hatırlatır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 takımında rakiplerini eleyip son 16'ya kalabileceği kuralar çekilmiştir, gayet güzel kura. En zor rakip osmanlıya gelmiş ama osmanlı olimpiyakosu eleyebilecek güçte. Grubunda daha güçlü rakibi villarreali yenmiş takım olimpiyakosa elenmez.

Ayrıca milliyetçilik duygularımızı arttıracak maçlar olacak Yunan, rus ve israil takımlarını seçen ekiplerimiz adeta maça değil sefere çıkacaklar.

0|1
    0|0
  • Güzel kuralar bence, 3 te 3 yapabiliriz, zorluk açısından Osmanlının rakibi kısmen biraz daha zor ama geçemeyeceği bir rakip değil özellikle deplasmanda tek farklı mağlubiyet veya beraberelik turu ankarada Osmanlıya getirebilir. Fenerbahçe ve Beşiktaş genel olarak güzel kura çekti. Çok erken konuşmamak lazım ama benim tahminim deplasmandan tur getirecek sonuçlarla dönebilirler. Son 16 ya 3 veya 2 takımla devam etme ihtimalimiz yüksek.

0|1
    0|0
    • 3 ude atlayabilir Osmanlı yi daha yakin goruyorum bu konuda ama diğer ikisi gevseklenirse eğer evlenirler. hapoel interi eledi smp liginde olympiakosu saf dışı bıraktı ciddi rakip bana gore.

• Tabi tabi çok iyi diğer takımlar fenaaa yani roma zenit tottenham mohsnladchbah vs vs

• kesinlikle

• FB ve bjk rakipleri çok iyi ağır favoriler, en zor takım Osmanlı'ya gelmiş daha iyi bir kura çekilebilirdi. Bir nevi Osmanlı yunan kapışması olacak inş Osmanlı'da eler.

0|1
    0|0
  • Olympiakos Fenere gelseydi keske. Fenerin rakipte osmanliya gitseydi iyiydi. Fener olymp (yazamiyom mk takımını) elerdi. Ama osmanli eleyemez. Elerse helal olsun.

0|1
    0|0
    • Brocumm olympiakos krasnodar dan daha durgun takım krasnodar feneri bile yenebilir kendi sahasında bana gore Osmanlı iki maçı da iyi çıkartır.

• Uc takimda gecsinde nasil gecerlerse gecsinler. Olympiakosu Fener taniyo hazirlik maci yaptilar 2 defa o yuzden daha iyi olurdu

• Tabi olympiakosa fener gelseydi onlar korkarlardi ama olsun bilinmeyen takım daha zor her zaman 3 ude geçer umarım.

• osmanlı halleder bence gerisini bilemem

0|1
    0|0
    • Evet Osmanlıya bende güveniyorum. oburleri güven vermiyor gotleri kalkiyor şimdi ohh diyorlar bundan dolayida patliyrolsr sonra.

• Olympiakos güzel eşleşme olmuş basket takımı gibi değil düşüyo iyice osmanlı affetmez

• Aynen öyle bak kras gelse Osmanlıya cekinirdim ama olympiakos gelmesi daha iyi çünkü durgun takım.

• 3 cepheye savaşa gönderiyorlar sanki. Hepsi geçer turu Allah'ın izniyle

0|1
    0|0
  • 3 takımımızda tur atlar

0|1
    0|0
  • 3 takim da turu gecebilir. bjk için hayirlisi olmus

0|1
    0|0
  • Olympiakos dışında diğerlerini hiç duymadım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...