Türk takımlarının rakipleri belli oldu UEFA?

Sizce en iyi kurayı hangi takım çekti? bence Fener çekti Fener rusları sever :)

Krasnodar-Fenerbahçe (Rus ekibi)
Hapoel Beer Sheva-Beşiktaş (İsrail ekibi)
Olympiakos-Osmanlıspor (Yunan ekibi)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu fener cok balli ya rakibe bak ama yine zor olabilir
    siyah beyazinda kolay rakip
    Osmanlisporun zor fakat imkansiz degil :D

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• En kolayı tartışılırda en zoru Osmanlı'ya çıkmış. Daha iyi bir kura çekebilirlerdi. Osmanlı yunan kapışması gibi birşey olacak. Osmanlı'ya FB ve bjkye göre güçlü rakip çılacağını tahmin ediyordum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Osmanli zorlanir gibi. besiktasin rakibi de kolay lokma. ama en sanslisi fener galiba

0|1
    0|0
    • Ruslara karşı özel bir ilgisi var Fenerin hep yeniyor :) sevindim rusların gelmesine yine.

• Ben fenerli degilim. nötrüm fenere karsi. yenerse sevinmem yenilirse üzülmem 😀

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçemin eşleşmesi güzel oldu Beşiktaşta öyle ama Osmalının işi zor

0|0
    0|0
  • 3 te 3 yaparız kura çok anlamlı oldu aslında Yunanlılarla vakamız var Ruslarla şuanki vakalarımız var yahudilerle ezelden var anlamlı olucak sanki eski zaman savaşlarına dağılıp savaşmaya gidermiş gibi olucaz :D (Fenerliyim)

0|0
    0|0
  • Osmanlı'ya Olympiakos'un çıkması üzdü beni, Olympiakos sağlam bir takım Osmanlı'yı üzebilir. Fenerbahçe'ye Krasnodar çıkması iyi oldu, çok ümitliyim Fenerbahçe'den bu yıl. Beşiktaş'ın rakibinin çok güçlü olmadığı belli.

0|1
    1|0
    • La beşiktaşın rakibi rakip bile değil anteraman maçı :D Hapoel Beer Sheva'nın piyasa değeri; 13,30 mil. €
      Moussa Sow piyasa değeri; 13,00 mil. :D

• Aynen şanslı kerata😄

• aaa çekilişi unuttum ben... güzel eşleşmeler olmuş hadi hayırlısı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe gecer gerisi umrumda değil

0|0
    0|0
  • Bizans -osmanlı kapısması olucak gazamız mubarek olsun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...