Kız arabaya binince bu ayağınıza gelen fırsatı kullanmak istiyorsunuz...

diyelim ki iyi bir işiniz var, kendinize güvenen, sosyal çevresi geniş rahat, samimi birisisiniz, iş çıkışı kurumdan tanıdığınız ama aranızda samimi muhabbetin olmadığı bir kızıda aynı yöne gittiği için bırakmayı teklif etmişsiniz,o da kabul etmiş. Kız güzel, zeki bir tip. Kız arabaya binince bu ayağınıza gelen fırsatı kullanmak istiyorsunuz(cinsel anlamda değil). Ne dersiniz kıza ne yaparsınız mesela?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi bu bahsettiğin Türkiyede imkansız anında tecavüzden ifadeni alırlar.Türkiyede değil araca almayı yol tarifi sorsan sarkıntılık sayıyor hatun milleti...

velev ki oldu...hadi hayal gücümüzü zorlayalım uzaya doğru...açık söyleyim muhabbetim 2 sorudan ibaret olur.birincisi soru ikinciyi bağlar zaten.

sizin için yapabileceğim başka bir şey var mı ?

eğer cevap teşekkür ederim olursa hafifçe gülümserim kendimi hazırlarım

ama cevap hayır , neden ki olursa (ki genelde bu olur) yok sadece sordum der birdaha tek kelime etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle işi olup olmadığını sorar ve akşam yemeğini dışarıda birlikte yemeği teklif ederim. Eğer aşırı derece çok hoşlandığım bir kadınsa kilitlenir kalır bırak yemek teklifini eve bırakmayı bile teklif edemem. Normal bir hoşlantıysa ilk başta yazdığımı yaparım

0|0
    0|0
  • işin yoksa bişeyler içelim mi ?

0|0
    0|0
  • Samimilesmeye calisirim mesela derim bulusup biseyler yapalim derim sosyal aktivite olur mesela sinemaya gidelim derim sonra samimi olunca yemege gotururum ve herseyi itiraf ederim sewgimi sölerim felan :)

0|0
    0|0
    • yaa o beni okula bırakıyordu ayy bu havada da derse mi girilir ya diye (mart ayıydı) söylendi kendi kendine tabi araba kullandığı için önüne bakıyordu anlayamadım öylesine mi dedi, bir amacı var mıydı çözemedim...

• güneşli bir gündü ama Mart ayıydı hava şimdiki gibi değildi tabi.

• Ölesine demistir nicin dicekki saka olarak solemistir

• Kemerini bağla derim :)

0|0
    0|0
  • plan yaparım.nasıl gidiyor hayat derim.içini dökene kadar sordukça sorarım.doğaçlama ordan hedefime bağlarım.sen böyle birine ne yaparsın peki

0|0
    0|0
    • yaa o beni okula bırakıyordu ayy bu havada da derse mi girilir ya diye (mart ayıydı) söylendi kendi kendine tabi araba kullandığı için önüne bakıyordu anlayamadım öylesine mi dedi, bir amacı var mıydı çözemedim...

• hadi ya o zaman çocuk dikkatinin birazını yola verdiği için farkedememiş:)

• ühhhüüüüü:(

• güzel sohet eder , indiğinde iyi günler diler bölece farklı olduğumu gösterirdim

0|0
    0|0
  • tenhaya cekimmi arabayı die sorarım yok derse tamam in ozman derim :D

0|0
    0|0
    • allah cezanı vermesn:)))

• hııııııı belli.

• içimden geldiği gibi davranırım doğaçlama yani

0|0
    0|0
  • bazen aynen böyl düşünüyorumda zor ya en fazla ne diyeblirimki öyle havadan sudan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...