Kısa bir boyum var 1.71 tatlı bir yüz ?

Boy kısalıgı ama tatlı bir yüz ? kızlar böyle birisinee bakarmısınız ? giyinis ve parfüm kokusu cokmu öneemli ? Yaş22 ergeenlik dönemine geç girdim 7 cm uzuyabiliyimm yüzme ve basketle ilgilenirsem

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakarız ama gizli sıfatın çok bi' tatlı.

0|0
    0|0
  • Ben 1.64 eşim 1.65 dert etme bulursun kafana göre :)

0|0
    0|0
  • Çıkmadık candan umut kesilmezmiş

0|0
    0|0
  • Hadi boyu geçtim ama baya egoistsin :D

0|0
    0|0
  • ah ahh bu yüzü tatlı olupta boyukısa olan erkekler ziyan oluyolar yaa

0|0
    0|0
    • hiç mi şansımız yok be abla bir 7 cm daha uzasaydk

• bilmem :D bişi daha sorcam boyum bu giyinişim iyi olursa Şansm yüzde kaç

• minyon kızlar açısından %100

• iyi işte takma o zaman:)

0|0
    0|0
    • sen kaç boyundasın :S vee 1.71 sevgilin olsa minyn ama yüzü iyi.

• ben minyonum iştee bu sorunmu sncee ?

• bilmiyrm ki ama minyonlardan da hoslanan illa ki vardır

• ya sen delimisin ne güzel işte boyun bide esmersen tamam:)bide sey zayıf olma tamam:)

0|0
    0|0
    • buyday tenliyim zaayıf diil body yapıorm :)

• en az 1.78 olman lazım bence çünkü çoğu kız uzun boy sever. Yüzün tatlılığı da önemli ama boyda önemli uzayabilirsen uza derim ben

0|0
    0|0
    • yüzüyorum :(

• insanın genetik yapısı belli olmuo belki yarar şansımı dnimm

• dene

Erkekler Ne Diyor 5

• Basket ve yuzmeyle uzaman icin ergrnlik oncesinde olman gerek.. Ailende boy ortalaman nasil bu da onemli.. Barfiks cek ben 20 yasindayim 3 yil pro. Basket oynadim 4 sene once basladim hic uzamadim ama yaklasik bir yildir duzenli fitness yapiorm 185 oldum 3 cm attim bir senede.. En etkili hareket barfiks

0|0
    0|0
    • asılı mı kalcaz kanka

• Kollarin esner oyle.. Cekemiyosan asili kal ben bir sene once asili bile kalamiyodum simdi tavana attiriyom kendimi :D cek ama nizami olarak eller disarda omuzlardan biraz acik olsun.. 6 ayda etki gosterir boy meselesi bikma yap.. Boy uzamasa bile vucudun daha iyi gorunur

• Kötü knk boy kısa

0|0
    0|0
  • 1,80 boyundayım ben 1.70 de fena değil

0|0
    0|0
  • Ayni boydayiz 4 tane fuck bodym var

0|0
    0|0
    • mutlumusun bu boydan

• Kanka uzun olsam daha iyi olurdu ama vucut var yapili duruyorum yuzumde tatli sert karisik iyi is yapiyorum acikcasi. Halime sukur ediyorum tipsiz de olabilirdim:)

• bende onu diyorum bende minyonumm yüz bebeek gibi aqq :D war tip ama boydan kaybdiorz

• bu yaştan sonra 1-2 cm belki uzarsın ama spor, dik durma gibi etkenlerle 3-4 cm farkettirebilirsin

boy kısalığı dezavantaj mı konusuna gelirsek evet dezavantaj oluyor ama boyu kısa olmasına rağmen sürekli kız arkı olan bir çok kişi tanıdım ve evli bir çok da arkadaşım var yani direk bir engel değil bu işler için :)

0|0
    0|0
    • Kardeeşim yüzüyorum + body yapıyorum Basket de oynıcammm İlk napıyım Kıkırdaklar kapanmadıysaa vee bunu nerdn ögrncem ne yapcam bilmiorm

• Evet kikidaklarin kapanmadiysa dedigin dogru doktora gidicen elden yapilan bir rontgen cekimiyle bakiliyor sanirim

• hmen cıkarmı sonuc kanka

Yükleniyor...