Para harcamak bir ilişki için önemli mi?

Bir ilişkide kadın kendisine para harcanmasını, hediyeler(pahalı) alınmasını neden ister? Benim kız arkadaşım hatta aldığım şeyin fiyatını soruyor,her şeyin iyisini değil pahalısını istiyor! Bunun mantığını anlata bilen var mı? site kızları cevabınızı bekliyorum!

Güncellemeler:
Bizimki için hafta sonu süpriz yaptım planör uçuşu ayarladım! fiyatını soruyor hemen

sonra her defasında 35 tane en az gül götürürüm, bana ;'güllere para verme, biriktir swaroski takı seti al! falan diyor.' ne diyeceğimi şaşırıyorum

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Para için birlikte olup erkek arkadaslarını cok kullanan kız var ne yazık ki.. yanlıs anlama senin kız arkadasında öledir die demiorum benim erkek arkadasım hediye aldıgında illa ki hosuma gidior ama ben almasını istemiorum kızıorum hatta alma ya da almıcaksın die ne bilim ben kıyamıorum sevdigime.. hem ondan hediye falan beklemiorum sevqisi yeter bana.. üstelik pahalı bisi kesinlikle kabul etmem ben..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlar kendisi için para harcanmasından hoşlanabilir ama senin sevgilin kusura bakma da yüzsüz. ayol neden fiyatını sorar ? hayır tamam bende soruyom ama çok pahalıysa kızarm mesela neden yazık değil mi paramıza diye.onun parası benim param .. sevgi gönül işi nede olsa sen ben yok biz varız.hem benim sevgilim kendine bişey aldığında bile mutlu olurum yani..

0|0
    0|0
  • Yo öyle bir şey, severse sıkıntıya girip ona bir şeyler aldığında karşlık vermek ister ördişim. Ayrıca allaşkına şu kapalı ortamda güneş gözlüğü pozlarını bırakın artık hıammına, belki de bunedena geliyor böyle kızlar size.

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kızdan kıza değişir ama para kullanmasını bildikten sonra her yerde iyidir. Senin sevgilin biraz aşırıya kaçmış ve doğrusunu duymak istersen görgü kurallarını hiçe saymış, o kadar değer verse bile bunu yapmaması lazım, yani sevgilinin yaptığı normal değil ama para sadece sevgiliye olsun, evlendiğin zaman evine olsun her zaman lazım olacaktır, paran varsa kafan rahat olur.

0|2
    0|0
  • cebinde paran varsa rahtsın kanka. kralsın. istediğin kızı tavlarsın. çok para harcıyacağın kızlada takılma ucuzunu bul.nasıl olsa bir gün yol vericen . manita gidicek bari paran gitmesin =)

0|1
    0|0
  • para adının geçmesini bile istemem hiç önemli

olmamalı bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...