Ben bir Galatasaraylı olarak

Ne fenerin ne de beşiktaşın şike yaptığına inanmıyorum. Olay tamamen siyasetle alakalı daha doğrusu tayyip,serdar adalı,tayyip arasında. Birbirinize giydirmeyi kesin de birlik olup avrupada başarı kovalayalım

Güncellemeler:
tayyip-serdar adalı-aziz yazıcaktım

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi olaylar çok çarpıcı yani şike yoktur sana katılıyorum bas artk lan :SDSD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Turkiyede sike yapmayan takimmi var? Ozellikle fenerbahcenin yaptigini herkes konusuyor, siyaset ile ne alaka cozemedim? Kimi yapar iyi ortbas eder, kimisi edemez. Tarihi gozden gecirirsen sike yapmadi diyebilecegin turk takimi olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Bütün bir takımı suçlamak yanlış bence de... Ne oluyorsa o Büyükler yüzünden oluyor...

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı falan değilsin sen..

Fenerin şike yaptığı ortada herkes biliyo bunu.. Siyasete bağlamayın hemen...

0|0
    1|0
  • fenerin şaibeli maçlarda galip olması biraz düşündürüyor

beşiktaş ceza almaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • beşiktaşım yapmaz öe şey çarşı şikeye de karşı :D

0|0
    0|0
  • Öyle mi

0|0
    0|0
  • fenerin yaptığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok karışık ya durum inşallah temizdir kulüpler pek delilde yok tapeler var sanırım da yargıda da tapeler delil sayılmıyor tuhaf ya bu işler devletin içinde neler karıştığı belli değil. Ama tayyip erdoğan ile dalı arasında ne varmış ki?

0|1
    0|0
    • arsa meselesi gibi şeyler aziz yıldırımın geri çekilmesini istiyolarmış aziz de yok falan diyomuş baş edemiyolarmış azizle

• hm enteresan hayırlısı ya futbol aslında biraz şahlandı sorun çıkmazsa atılım yapabilir bu dönemde türk futbolu.

• güzel düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • öyle demi çabuk bas şu en iyi cevaba =))

0|1
    0|1
  • yav he he sen uçmuşsun la

yarın cezalar açıklanacak senin dediğinin doğru olduğunu kabul edersek türk siyasetçiler avrupa futbolunu ele geçirmiş kendi kulüplerine ceza verilmeleri için her şeyi yapıyorlar asjfhagd

bu neyin kafası

0|0
    0|0
  • Dava şike davası değil siyasi bir olay hatta adnan polat ve yıldırım demirörene karşıda yapıldı ama onların taraftarı olayı çakmadı

0|0
    0|0
  • şike var ama sahaya yansımadı . o ne lan :D adamlar işini biliyo :D

0|0
    0|0
  • yapmayan takim varmi acaba merak ediyorum...

0|0
    0|0
  • İstersen Galatasarayında şike yaptığı maçları verebilirim linkini ? Çok belli yani. :)

Tabi size özel değil tüm büyük takımlar yaptı zamanında beşiktaşta fenerde dahil.

Türkiyeyede özel değil zaten bu olay, büyük olan küçük olanı yer mantığı tüm dünyada işlemekte.

Parası olan yapar.

0|1
    0|0
  • "tayyip" senin asker arkadaşın mı yavşak Türkiye Cumhuriyetinin başbakanından bahsediyosun ister sev ister sevme.

0|0
    2|4
    • ben tayyipe küfür etmedim sevmiyorum da demedim çok ağır bir yobazsın

• ben diyorumki olayın şikeyle ilgisi yok tayyiple aziz arasında bir mesele sen ne anladın da IP mi aldın çok merak ediyorum güzel kardeşim :)

• canım sıkılıyo boş muhabbet yapıyorum kardeşim kafana takma:)

Yükleniyor...