Sacımın sağlığı bozuldu .saçımın saglığını gerı getırmek için...

Saçımın sağlığını geri getirmek için saf zeytinyağı, ısırgan otu suyu ve badem yağını saçıma sürersem hafta da bir saçımın sağlığı yerine gelir mi ? Geldikten sonra sacıma hiç kimyasal uygulamıcam.gelir mi sağlığı yerıne ve ne kadar sürede gelir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yararlı olacak ve tanıdıklara da söylediğim şeyler var;

- Biberiye yağını sirke ile bir kaba koyup 20 gün beklettikten sonra saçına yedireceksin ve bir süre bekleyeceksin.

- Çörek otu yağı, tatlı badem yağı ve hindistan cevizi yağını karıştırıp saçlarına iyice yedirip 40 dakika gibi bir süre bekleyip yıkayacaksın, bunu yapmadan öncede saçlarını yıkar ve temiz bir şekilde uygularsan daha iyi olur.

- Yılan yağını övüyorlar ama kullanmadım, yalnız tanıdıklar iyi diyor. Üsttekileri biliyorum ama iyidir.

- Şahsen şampuan kullanmıyorum 2 seneye yakın bir süredir, anneme de söyledim oda kullanmıyor sana saç yıkama için Müftüoğlu marka defne sabununu öneririm, aynı zamanda lavanta özlü sabunlarda iyidir, aynı markanın lavanta sabunu da var.

- Yumuşaklık ve ekstra bakım içinde argan yağı alabilirsin, hem kokusu güzeldir hemde saçı besler.

0|0
    0|0
    • Bişey dıcem benm sacım 3 günde yaglanıyor 3 günde yaglanmasa ben de sampuan kullanmam. Yaglanmamasının bir çözümü var mı ben de sampuan kullanmak istemıyorum saçımın sağlığı gerı gelsin@ istiyorum.

• Faydaları ne peki bu sabunun kimyasal var içinde ama ampuanlar döküyır bu dokmuyor mu ? Defne sabununun ne özelliği var biraz daha acıklayıcı olur musunuz? Smdı ne faydası var bu sabunun doktorlar öneriyor mu?

• Yararı çok, en kısa şeklinde Müftüoğlu defne sabunu kullananlar ya da direk defne sabunu diye yaz bir ton sayfa çıkar, buraya yazmaya kalksam hepsi sığmaz zaten. Lavanta ve defne saça iyi gelir aynı zamanda defneyi yüz içinde kullanabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• biotin kullan.

0|0
    0|0
  • BU UYGULAMA DOĞRU saçın normale gelir kısa sürede bunlarda olmazsa eczaaenden bioxsin al

0|0
    0|0
  • sıfır yap saçını.kökten yeniden çıksın saçların

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...