Ateist bir kız arkadasınızın olmasını ister miydiniz??

Ateist bir kız arkadasınızın olmasını ister miydiniz?

0|0
1|39

En İyi Erkek Görüşü

• Akp li olmasından iyidir

5|8
    2|6

Erkekler Ne Diyor 38

• elbette. daha eglenceli ne olabilir.

1|0
    0|0
  • ıyı bır ınsan olması onemlı neye ınandıgı ya da ınanmadıgı onemlı degıl musluman olup ıyı bır ınsan olmamasındansa allahsız olsun ama ıyı kalplı bırısı olsun

2|0
    0|0
  • farketmez sonuçta kız arkadaşım diye onun karakterini ya da hayata bakışını değiştirmem sevgiden önce insan saygı duymalı karşısındakine

2|1
    0|0
  • Bir ilişkinin sağlıklı yürüyebilmesi için ya da uzun vadeli olması için çiftin yaşam görüşlerinin birbirine uyumlu olması gerekir.

Ben ateistim. Dindar bir kadınla ilişkimde her iki taraf için de sıkıntılar olabilir. Özellikle onun açısından.

0|1
    1|0
  • İsterdim. Sözde müslümadandan kat kat iyidir...

2|1
    0|0
  • Oha lan !... Çok isterim :D

2|0
    1|0
  • İsterdim, onu imana getirmek için :)

0|1
    1|2
  • İstmem tabi... ALLAH (c.c) ve Resulünün (sav) varlıgını kabul etmıyen. gerçekleri göremiyen hayal perest kız arkadası geç normal arkadas bile istemem ...

2|0
    2|2
  • Şahsen bu konuda hiç ayrım gözetmedim hristiyan kız arkadaşlarımda oldu kişinin inancı kendinedir.

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir hacı abla.ateist olduğu için bağlı olduğu değerler de yok düşüncesiyle

tamam bu kız verir her yola gelir diye düşünülebilir.düşünebilirler yani.gerçekten öyleyse bunu isteyenler için bulunmaz bişey.öte yandan Allah ın varlığını kavrayamamış bir mantıkla bir kalple nereye kadar gider ne kadar sevilir muallak.kararsızım :d

0|0
    0|0
  • Sevgili: Bilmem, o akışına göre gelişen bişey, karşılıklı sevgi saygıya göre, ama evlilik zor.

Arkadaş: Olabilir kendi içinde yaşar.

cut.

0|1
    0|0
  • aslında hiç ateis bı arkadasım olmadı gercekten cok ısterdım

1|0
    0|0
  • Benim görüşlerime saygı duyacaksa evet olabilir

1|0
    0|0
  • ya normalde istemem ama burda ne kadar istemem desemde bu anasını sattım dünyasında nolca hiç belli olmuyo :D çok seversem neden olmasın

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • Farketmez. Sonuçta annem onu dine sokacak :D

1|0
    0|0
  • insanları dinleriyle yargılamamak lazım bence gönül bu kayabilir valla

0|1
    0|0
  • benim ateist bir kız arkadaşım olmuştu. gerçi ateist olduğunu çıktıktan sonra öğrendim. battı balık yan gider dedim ama olsun. :) yani ben zorlamadım. ilişkimiz kolay gitti. ama olur yani yarın öbürgün evlenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ön yargılı olmak istemem ama tanımak isterdim birilerini belki bir şeyleri değişirdik görüş alışverişi tanımak isterdim ama eş olması bilmem insanlık da önemli ya Belki inanırdı sonra :)

0|0
    0|0
  • Bunca yil hayirlisini diledim. Hayir istemem nokta

0|0
    0|0
  • ben ona mike mike inanmayı öğretirim merak etme sen

0|0
    2|1
  • evet isterdim.onu imana getirirdim D:

0|0
    2|2
  • isterdim...elbette...yaradana inanması için elimdem geleni yapardım..zorlamadan elbette...

0|0
    0|0
  • Bir evde iki horoz olmaz hesabı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • katiyen istemezdim

0|0
    1|0
  • yorumları okumaz olaydım yazık lan

0|0
    0|0
  • inatçı olmamak kaydıyla olabilir

0|0
    0|1
  • hayır

0|0
    0|0
  • oldu oldu sonradan dine özendi hristiyan oldu :P

0|0
    0|0
  • yobaz olmadıktan sonra beni bağlamaz dini diyaneti. ama ateistin yobazıda hiç çekilmiyor :/

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 1

• Ey Müslümanlar müslümanlar dininizin saygısı nerede o tiplerle size bakan zaten olmaz:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...