Spora rağmen erimeyen basenler?

ilk yazdığımı gönderememişim sanırım. Tekrar yazıyorum.
Arkadaşlar dört yıldır basen sıkıntım var. dört yıl öncesi hiç birsey yoktu gayette hareketliyim yıllardır. dört yıl içinde de spor yapıyordum. ama duzenli olarak son iki yıldır basenlerin gitmesi için spor yapıyorum. Haftada dört bazen bes oluyor. bir saati buluyor ya da geçiyor.
bu iki yıl boyunca gelişmelerini görmek için duzenli fotoğraf çekerdim. Sinirlerim bozulmaya başlayınca sildim
belediyenin spor merkezlerine de gittim aylarca fitnesa. ölçümlerin öncesi sonrası yağ yakımı kas artımı gözüküyor ama fotoğraflar kıyafetler basen çevre ölçümüm öyle söylemiyordu. bir ara bıraktım iki ay evde yapıyordum. tekrar başladım. ölçüm yaptırdığımızda hoca ne yapıyorsan devam et çok iyi dedi. yıllardır ne yaptıysam olan hareketlerdi. gercekten aynı ölçülerim. Arkadaşımın kilo problemi vardı. Victoria secret meleklerini çalıştıran adamın prog. indirdik yaptık aynı seyleri. kız üç ayda ciddi bir düzelme yaşadı ben aynıyım kız şaşırdı bir ara beraberce yaptık. aynı şeyleri yapıyoruz. neden olmadığını anlayamadık.
diyet yapmıyorum zaten çölyaklı olduğum için lif ağırlıklı besleniyorum. duzenli protein alırım. Doğal da besleniyorum. çok yemem kalori hesabını bile yaptık hocayla hersey iyi goya. ama sonuç yok. bıktım cidden bu kadar emeğe ortada bişey yok. dalga gecen mi dersiniz kendini kıyaslayan mı dersiniz geçen biri sağolsun beni güzel üzdü ve ağlattı. normalde kolay kolay insanların söylemlerinden etkilenmem. artık yıprandım sabrım da kalmadı
genel bilgi olsun diye yaptığım temel hareketler squat lunch fitnes bacak
arada ağırlık
basene yönelik pilates planket vs
sizce neden gelişim yok
görüşlerinizi merak ediyorum

0|0
110

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!