Spora rağmen erimeyen basenler?

ilk yazdığımı gönderememişim sanırım. Tekrar yazıyorum.
Arkadaşlar dört yıldır basen sıkıntım var. dört yıl öncesi hiç birsey yoktu gayette hareketliyim yıllardır. dört yıl içinde de spor yapıyordum. ama duzenli olarak son iki yıldır basenlerin gitmesi için spor yapıyorum. Haftada dört bazen bes oluyor. bir saati buluyor ya da geçiyor.
bu iki yıl boyunca gelişmelerini görmek için duzenli fotoğraf çekerdim. Sinirlerim bozulmaya başlayınca sildim
belediyenin spor merkezlerine de gittim aylarca fitnesa. ölçümlerin öncesi sonrası yağ yakımı kas artımı gözüküyor ama fotoğraflar kıyafetler basen çevre ölçümüm öyle söylemiyordu. bir ara bıraktım iki ay evde yapıyordum. tekrar başladım. ölçüm yaptırdığımızda hoca ne yapıyorsan devam et çok iyi dedi. yıllardır ne yaptıysam olan hareketlerdi. gercekten aynı ölçülerim. Arkadaşımın kilo problemi vardı. Victoria secret meleklerini çalıştıran adamın prog. indirdik yaptık aynı seyleri. kız üç ayda ciddi bir düzelme yaşadı ben aynıyım kız şaşırdı bir ara beraberce yaptık. aynı şeyleri yapıyoruz. neden olmadığını anlayamadık.
diyet yapmıyorum zaten çölyaklı olduğum için lif ağırlıklı besleniyorum. duzenli protein alırım. Doğal da besleniyorum. çok yemem kalori hesabını bile yaptık hocayla hersey iyi goya. ama sonuç yok. bıktım cidden bu kadar emeğe ortada bişey yok. dalga gecen mi dersiniz kendini kıyaslayan mı dersiniz geçen biri sağolsun beni güzel üzdü ve ağlattı. normalde kolay kolay insanların söylemlerinden etkilenmem. artık yıprandım sabrım da kalmadı
genel bilgi olsun diye yaptığım temel hareketler squat lunch fitnes bacak
arada ağırlık
basene yönelik pilates planket vs
sizce neden gelişim yok
görüşlerinizi merak ediyorum

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. vücudun platoya girmiş büyük ihtimal.. vücudumuz sandıgımızdan çok daha akıllı ve surekı oluşan durumlara çabuk adapte olup alışıyor bu nedenle şok yaşatmak ve vücudumuzu şaşırtmak gerek.. bana kalırsa bir süre ara ver hatta kalorını yukselt hıc yemedıklerını ye bıraz dınlensın daha sonra tekrardan daha sert bır sekılde hem dıyet hemde agır ıdmanlar yaparsan sonuca ulşabailirsin buyk ıhtımal

0|0
    0|0
    • çok ama çok teşekkürler dediklerinizi yapacağım

En İyi Kız Görüşü

• Bence onlar kalça kemiği

0|0
    0|0
    • canım gercekten değil. kemik yapım dar. tuhaf bir çıkıntı kalçanın altından karikatürize bir çıkıntı gibi salak basenlerim :)
      sağolun

• Hm.. Ozaman liposuction denesen 🤔

• sanırım bu gidişle son çarem o
      tesekkürker

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• bazı insanların anatomik yapısı böyle olabiliyor fakat benim bir tavsiyem var. bulunduğunuz yerde hamam varsa, en azından haftada bir gidip basen masajı yaptırmayı denediniz mi hiç?

1|0
    0|0
    • yok hayır sağolun. anatomik olarakta duzdu anlamadım nasıl oldu. denerim tesekkürler

• rica ederim

• balina gibiysen demekkı

1|0
    0|0
  • Herşeyden Önce inanman gerekiyor, sen üstüne düşeni yaptıktan sonra biraz da boşvermen gerek değişim ondan sonra başlayacak.

1|0
    0|0
    • ne telkinler yaptım. ne içsel yolculuklar :)) sağol yorum için

• sen yine de bu denli düşünüp durma aynalara baktığında ne görmek istiyorsan onu düşle :)

• tesekkür ederim sağolun

• genetik genetik genetik yok basenlerim var yok bacaklarım kalın yok belim kalın eğer ideal kilodaysanız yağ oranınızı düşürürsünüz gözle görülür bir değişim olmasada ölçümlerde biraz incelme olur onun haricinde ne bacak incelir ne basen yok olur bu bir genetik sen basenlerini sevmelisin başka bir yolu yok basenlerinle mutlu ol :D kamu spotu gibi yazdım maşallah :D

0|0
    0|0
  • Okuamadım :((

1|0
    0|0
  • Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yuhhhhhhhhhhhhhhhh

1|0
    0|0
  • basen ölculeriniz nedir öncelikle

0|0
    0|0
    • 98 basen

• onu yaptığım sporun içinde duzenli olarak yaptım bir dönem sonrada bıraktım. imkanlarım uymadı çünkü. Tesekkür ederim sağolun.

• ben futbolcuyum fitness yapma kesinlikle. bide protein yeme

0|0
    0|0
    • fitnes yerine ne yapmalıyım. bir ara internette görüp bir ay protein tuketmedim. sonra güçsüz düşünce eskiye döndüm.

• abla evli isen seks pozisyonları baseni inceltir

• ciddi bir yorum bekliyordum:/ spor hareketleri vs. Sağol almayayım

• basen iyidir 😎

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...