Kızlar bacak kıllarını igrenç mi buluyor?

Bir kızdan çok hoşlanıyorum ama tipim orta bi tip yani çok yakışıklı degilim yazın erkeklerin bacak kılları alınmış gördüm kızlar çok hoşlanıyor, hemen bende aldım. Ama adım i*neye çıktı. Yabancı ülkede bütün erkekler alıyor.

Sizce gerçekten kızlar bacak kıllarını igrenç mi buluyo hoşlandıgım kız da bacaklarımı itici mi bulur, yoksa güzel mi?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Kıza bağlı biz bilemeyiz o bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• normal olan bacağının kıllı olması, alma hiç boşuna yani ben görsem ben de eşcinsel sanardım açıkçası.

2|0
    0|0
  • bacağı alınmış bir erkektense kıllı bacaklıyı tercih ederim tabi bu adam katalogdan fırlamış bir tip değilse

0|0
    0|0
  • Bence sorun bacağındaki bir kaç kıldan ibaret değil.

'Bir kızdan çok hoşlanıyorum ama tipim orta bi tip yani çok yakışıklı degilim' Bunu diyerek en buyuk hatayı yapıyosun zaten, kendine guvenın neden yokki ? Her insanın ayrı bı guzeliği var bunu unutmamalısın. Bacağındaki kıla gelince benim için kıl var yok pek bi anlam ifade etmez. Ama hayat senın ıstedıgını yaparsın arkadas ı*nelik le ne alaka ?...

0|0
    0|0
  • bence olduğun gibi görün temiz olması gereken baynlardır. erkeklerin yaradılış itibariyle hemen hemen hepsinin vücudunda kıl var göğüs ve bacaklar mesela buna yapcak bişey yok bunu isyeyen kızlar ne tür bi psikolojiye sahip merakediyorum.peki yüzündeki sakkalların ne olcak bıyıkların ne olcak yarın bir gün kalakar ondanda rahatsız olr merak etme insan oğlu aç gözlüdür ve hep aryış içindedir hep değişiklik ister mantıklı mantıksız farketmez bence bu kadar fedakarlık çok fazla.

0|0
    0|0
  • bacak sorun değilde göğsünde sırtında filan pek kıl olmazsa iyi olur:))

1|0
    0|0
  • yok ya bence erkeklerin bacaklarında olmalı ama sırtında flanolmsın:)

1|0
    0|0
  • Herkesin düşüncesi farklıdır bence.

Kıza bağlı.

Mesela ben kılsız erkek sevmem ne biliyim gögsünde kıl falan olması lazım benim için :)

0|0
    0|0
  • igrenç buluyoruz hatta midemiz bulanıo

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• benim duyduğum sırtında yada omuzlarınsa spolet gibi kıl olunca itici bulunduğumuz yooksa göğüs ve bacaklarımızın bi zararı yok:)

0|0
    0|0
  • kıllar sık olmasın seyrek olsun ama diğer türlü çikin gözüküyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...