Geçmışe dönme şansınız olsa ?

Geçmişe Dönme şansınız olsa ve o yaştan hayatınıza devam etme gibi bir şansınız olsa . Kaç yasınıza Dönerdiniz?

Ben 6 Yaşıma dönerdim .. okurdum, arkadaşlarımı iyi seçerdim ve Annemin sözünden çıkmazdım...

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• ben 7 yaşıma dönerdim. 99 depremine. belki o zaman annem hayatta olurdu.

0|1
    0|0
    • Yalovada mıydın 99 depreminde ?

• denecek bir şey yok. 1 yaşındaki kardeşimi enkazdan çıkardılar. ağlıyordu. sonra annemi çıkardılar ama annemi bir şeye sarıp çıkarmıştılar. anlamamıştım zaten. annemin yüzünü görünce sevinmiştim biraz ama. sonradan farkettim.

• Zor olmustur senın için... Ama her şerde bir hayır her hayırdada bir şer vardır... Dünyadaki görevi bu kadarmış. Hem Doğal afette can veren insanlar bir nevi şehit makamında yargılanıyormus... Belkide su anda cennette sizi beklıyordur... Onu utandırıcak şeyler yapmayın yeter bence... o hersaniye izliyo bence sizi. bu yüzden üzülme o kadar bence. her nefis ölümü tadıcak zaten bir gün

Kızlar Ne Diyor 9

• 6-7 yasima dönerdim simdi pisman oldugum hicbirseyi yazmazdim

0|1
    0|0
  • Geriye dönmezdim,kim yaşayacak tekrar aynı şeyleri.Bir de şükür liseden mezun olmak üzereyim 1 yılım kalmış üniversiteye,tekrar mı okuyayım aynı yılları.

0|1
    0|0
  • ben lise 13-14 yasimdan sonrasini yeniden yasamak isterdim...keske donebilsek ya:) ne iyi olurdu...bazen sanki ruya goruyorumda 13-14 yasimda uyanicakmisim gibime geliyor:)

0|1
    0|0
  • 9yaşıma dönüp babamın telefonunu karıştırdırırken başka kadınla olan fotosunu anneme göstermeyip ayrılmalarına sebep olmazdm

0|1
    0|1
    • Ailen için üzüldüm. ama bence doğru olanı yapmışsın diğer bir seçenekte babanla o olayı konuşmaktı.. Ama kader işte olucak oluyo...

• dönmek istemem ...bilki hayatm kötü olurdu ..böylesi iyi demekki..hayırlısı bu olmuş

0|1
    0|0
    • Sende haklısın :) Ama düzeltmek istedigin hiç mi hatan olmadı...

• oldu fkt insan hatalarıyla mutlu olmalı.. hata olmasa neyin yanlş neyin doğru bilemeyiz

• 11 yaşıma dönmek ve şu anki dik başlılığımın olmasını isterdim

0|1
    0|1
  • 12 yaşıma geri dönüp ortaokuldan itibaren daha dikkatli çalışıp yabancı bir özel lise hedeflerdim.

0|1
    0|0
  • 19 yaşıma geri dönerdim hesap soracağım ve elimde oynatacağım insanlar var

0|1
    0|0
  • Bulunduğum yaştan memnunurm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 5, 6 yaşlarına dönerdim.

0|1
    0|0
  • 4 YIL önceme dönerdim, o kızı bırakmazdım

0|1
    0|1
    • Dostum zaman çok geçmemiş.. eğerkı azıcık bile şansın varsa çabala derim .. belliki sevmişsin kızı ..

• 5 yıl öncesine döner, o zamanlar hiç beğenmediğim ama benden hoşlanan o kıza çıkma teklif ederdim. 3 yıl sonra deli gibi aşık olup bu sefer onun beni reddedeceğini ve 2 yıl süründüreceğini bilmiyordum o zamanlar tabi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...