Bugun konustugum kızla

arıldık sebep olarak benım ılgısızlıgımı one suruyordu ama esas ılgusizlıgmın sebebı ona alısamamıs olmamdandı. şimdi pişman oldugumu dusunuyor ama ben hıc bısey hıssetmıyorum ne uzuluyor nede sevınıyorum. sizce neden?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kalbin ona alışmıştır.. belki de ondan başkasını şimdiye kadar düşünmemişsen eğer ilginin olduğunu farketmiyorsundur. fakat ona için ısınmıyorsa zorlama derim. yani tekrar başlamanın bir anlamı olmaz bu yalnızca sizi üzer. duygularınız altüst olur. ona da sana da yazık olur..

0|0
    0|0
    • zaten kırıntıları kaldı. bıtırdım herseyı. en son aglıyordu telefonu kapatıgımda.

• :) komiksin kardeşim... kızlar on sene geçsede unutmaz..sadece duyguları azalır...

• umrumda degıl ısterse unutmasın ben yoksam baskası var onun ıcın hayat devam edıyorsa gorcez bakalım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen onu zaten sevmediğini düşünüyorum. Zaten aksi halde alışmaktan bahsetmezdin. Duygularını ayırd edersin bu süreçte. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • depresyondasin, bunalimdasin sen :D dermisim hihi herkes biraz farkli seyler yazinca negatif dusunceler vs vs nedense hep depresyona baglarlar :))

0|0
    0|0
    • ılk zamanlar ben onun pesınde kostum. ne olduysa o benım pesımden kostu ama ben bısey hıssetmıyordum ondan oylece bıttı ıste.

• şimdi yazmış: aklımdan çıkmıyorsun allah karetsın?

• eger bisey hissetmiyorsan ona karsi bence cevap verme...zmna ihtiyaci var...belki o seni seviyor ya da sen ondan ayrildin diye hazmedemiyor ama en iyisi uzak durmak cevap verme eger istemiyorsan...bole yaptigi icidne kizma ona...anlayisli ol ama ne iyi ne kotu bisey yazma...derim yinede sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• soru ibrahim erkal kokuyo ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...